Genshin Impact Ayato ve Raiden Shogun sancakları, satış açısından çoğu oyuncunun beklediği kadar iyi gidiyor, ancak ilk haftalarında neredeyse Nahida ve Yoimiya’dan rekor kıran zirveyi alacak kadar ileri gittiler. Anime oyununun Archon afişleri genellikle son derece popülerdir, bu nedenle Ayato’nun ilk tekrarını Raiden Shogun’un yanına koymak, oyuncuların birini veya diğerini çekmesi için kesin bir yoldu.

Raiden Shogun ve Ayato pankartları, ilk yarıdaki merakla beklenen Wanderer ve Arataki Itto pankartlarının ardından artık Genshin Impact 3.3 sürümünün ikinci yarısında yayında. Yeni gelen Faruzan, Wanderer ve Itto’nun yanında da mevcuttu, bu yüzden Raiden ve Ayato için bu kadar yüksek sayıları görmek etkileyici.

Elektro Archon olan Raiden, genellikle oradaki hemen hemen her bir Genshin Impact kademe listesi için en yüksek kademeye konur ve Ayato genellikle ondan sadece bir kademe aşağıdadır. Bu, takım kompozisyonlarını önemli ölçüde güçlendirmek isteyen bazı oyuncular için bunların mutlaka çekilmesi gereken pankartlar olduğu anlamına gelir. Raiden, ana DPS veya alt DPS olarak kullanılabilirken Ayato, güçlü bir Hydro ana DPS’dir.

Yukarıdaki satış rakamları şu adresten alınmıştır: GenshinLab – RPG oyuncu tabanının büyük bir bölümünün harcama alışkanlıklarının bir resmini elde etmek için Çin App Store’dan derlenen verileri kullanan bir site.

Gördüğünüz gibi, Raiden Shogun ve Ayato ilk haftalarında yaklaşık 23.484.867 USD/GBP 19.491.735 £ üretti. Bu arada, Nahida ve Yoimiya aynı süre içinde yaklaşık 24.363.487 USD/GBP £20.220.963 getirmeyi başardılar.

Sürüm 3.3 yaklaşık iki hafta daha yayında, bu nedenle Genshin Impact sürüm 3.4 gelmeden önce Raiden ve Ayato’nun Nahida ve Yoimiya’yı geçip geçemeyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek. 3.3’ü çekemeyenler, 3.4’te gelen Alhaitham, Yaoyao, Hu Tao, Yelan ve Xiao sancakları için para biriktirmeli.oyun-2