Dave Bautista, koşusunu sona erdirmenin bir “rahatlama” olduğunu söylüyor galaksinin gardiyanlarıDrax, geleceğinde daha dramatik rollere bakarken.

İçinde yeni GQ profil, Cam soğanı star, kişisel oyunculuk tutkularının yanı sıra WWE’den beyazperdeye uzanan kariyer rotasından bahsediyor. Oyuncu, bir geçiş döneminde olduğunu kabul ediyor, MCU serisine ve oyunculuk kariyerine ve daha dramatik bir işte bir geleceğe başlamasına yardımcı olan komedi karakterine kapıyı kapatıyor.

“Drax için çok minnettarım. Onu seviyorum” dedi aktör. “Ama bir rahatlama var [that it’s over]. Her şey hoş değildi. O rolü oynamak zordu. Makyaj süreci beni alt ediyordu. Ve Drax’ın benim mirasım olmasını isteyip istemediğimi bilmiyorum – bu aptalca bir performans ve ben daha dramatik şeyler yapmak istiyorum.”

Bautista, Kyloslu uzaylıyı yaklaşık on yıldır birçok filmde ve en son filmlerde canlandırmıştır. galaksinin gardiyanları Disney+’a özel tatil. Oyuncu, Denis Villeneuve’ün yeni filminde şimdi sırasına bakıyor. Kumdan tepe ilk filmdeki işbirliklerini takip eden devam filmi ve Bıçak Sırtı 2049. Oyuncu, özellikle başrolde Villeneuve ile çalışmanın çok özel bir nedenden dolayı hedeflerinden biri olduğunu söylüyor.

“Eğer bir numara olabilseydim [on the callsheet] Denis ile bunu bedavaya yapardım” dedi. “Sanırım ne kadar iyi olabileceğimi bu şekilde anlayabilirdim. İçimdeki en iyiyi ortaya çıkarıyor. Beni farklı bir açıdan görüyor, olmak istediğim oyuncuyu görüyor. Bulmacayı böyle çözmüş olabilirim.”

Bautista’nın Cam soğanı yönetmen, dergiye Hollywood’da “Dave’e bir filmde gerçekten dramatik bir başrol” veren kişinin eninde sonunda “bir dahi gibi görüneceğini” söyleyerek yıldızının hırslarını destekliyor.

bu Kumdan tepe yıldız, akranları arasında kendisine nasıl bakıldığı konusunda şimdiden bok hissettiğini açıkladı ve epik bilimkurgu devam filminde rol arkadaşı olan Javier Bardem’in Bautista ile “lanet olası gerçeküstü” bir anı paylaştığını ve bu anı daha şimdiden paylaştığını belirtti. Muhafızlar daha ciddi ekran hırsları hakkında güvenini artırıyor.

O an, daha önce Bautista ile ilk kez basın toplantısı yapan Bardem’in ardından yaşandı. Kumdan tepe film — Bautista’nın rol arkadaşının “koridorlarda dans ettiğini” gören Netflix whodunnit’in ilk gösterimine katıldı GQ. “Ondan sonraki konuşmalarımız farklıydı. Bu benim için her şeyi mahvediyordu.

Bunlar, Bautista’nın daha fazlasını aradığını söylediği türden anlar. “Asla bir sonraki Rock olmak istemedim,” diye açıkladı. “Sadece iyi bir aktör olmak istiyorum. Saygın bir oyuncu.”

“Dürüst olmak gerekirse, umursayabilirdim [about being a movie star],” ekledi. “Büyük, göz alıcı bir hayat yaşamıyorum. Burada, Tampa’da yaşıyorum. Spot ışığı umurumda değil, şöhret umurumda değil. Ben sadece daha iyi bir aktör olmak istiyorum. Akranlarımdan saygı istiyorum. Övgülere ihtiyacım yok – Gerçekten yok dostum. Bu deneyimle ilgili, bir şeyi başardığımı bilmekle ilgili.”sinema-2