Ne bilmek istiyorsun

  • Cooler Master, ilk önceden oluşturulmuş masaüstü bilgisayarlarını Las Vegas’taki CES 2023’te tanıtıyor ve önümüzdeki yıl boyunca piyasaya sürülecek üç farklı ürün grubuna ayrıldı.
  • Be Excellent, Be Different ve Be Creative masaüstü bilgisayarlar, yenilikçi sıvı soğutma çözümleri ve bazı eksantrik kasa tasarımları kullanan termal kontrole odaklanan yüksek performanslı parçalara sahiptir.
  • Case Mod World Series yarışmasının kazananlarına dayanan Shark X ve Sneaker X masaüstü bilgisayarlar, adaşlarına benzeyen kasalara yerleştirilmiş küçük form faktörlü bilgisayarlardır.

CPU soğutucuları ve bir dizi çevre birimi dahil olmak üzere masaüstü bilgisayar bileşenleriyle tanınan Cooler Master, bugün Las Vegas’ta düzenlenen CES 2023’te önceden oluşturulmuş eksiksiz PC sistemlerinden oluşan gelişmiş sistem serisinin lansmanını duyurdu. Üç kategoriye ayrılır: Mükemmel Olun, Farklı Olun ve Yaratıcı Olun hatlar, yüksek performanslı soğutmadan sıra dışı kasa tasarımlarına sahip ultra kompakt form faktörüne kadar değişen belirli alanlarda öne çıkıyor.

yüksek performanslı SoğutmaX masaüstü, Be Excellent serisine katılıyor Q2 2023 ve kompakt form faktörlü bir bilgisayarda en yüksek performansı talep eden oyuncuları veya içerik oluşturucuları hedefler. Yenilikçi bir sıvı soğutma çözümü, su kanallarını PC kasa panellerinin yanına uzatır ve daha iyi dağılım için kanatlı tasarımıyla dev bir soğutucu görevi görür.genel-20