Shark X kasası, siyah bir arka planın önünde duruyor.

Shark X PC kasası, orijinal olarak 2019’da Case Mod World Series için Inony’yi tercih eden kullanıcı tarafından tasarlandı.
Resim: Cooler Master

Neato PC kasa modları alanından doğrudan ilham alan Cooler Master, Çarşamba günü CES sırasında biri ayakkabıya, diğeri köpekbalığına benzeyecek şekilde tasarlanmış kendi tuhaf, tuhaf kasalarını satmaya yaklaştığını duyurdu.

Şirket, yayınında Shark X’in Inony kullanıcısına dayandığını söyledi. Leviathan kasa moduOyunda görülen tasarımlara benzer hayvan benzeri bir robotu andıracak şekilde tasarlanan Ufuk Sıfır Şafak. Yaklaşık 25 inç boyunda duruyor ve şirketin teknik özellikleri, bir Mini-ITX anakartı, iki adet 2,5 inçlik sürücü yuvasını desteklediğini ve bir grafik kartı için yalnızca 335 mm açıklığa sahip olduğunu söylüyor. Çılgın tasarımına rağmen şirket, Shark X kasasının ileride yükseltmelere izin vermesi gerektiğini söyledi.

Şirket fiyatları açıklamasa da, Shark neredeyse kesinlikle bütçenizden büyük bir pay alacaktır. Bir canavarla stok geliyor GeForce RTX 4090 ekran kartı. Şirket ayrıca kasanın Intel Core i9 12900k veya AMD Ryzen 9 5950x’i destekleyebileceğini söyledi. Ağır bir yük sırasında bu CPU’ları soğuk tutmak için 120 mm AIO soğutucuyu desteklemek üzere üretilmiştir.

Siyah zemin üzerine Sneaker X ayakkabı şeklindeki çanta.

Sneaker X, ortalama erkek Beden 10’dan çok daha büyüktür.
Resim: Cooler Master

Her ne kadar şirket daha önce ortaya çıktı Sneaker X, geçen yılki Sneaker şeklindeki kasasından sonra çıkış tarihi 2023’ün sonlarına ertelendi. Sneaker X, JMDF kullanıcısı tarafından 2020’de Case Mod World Series için tasarlandı. 25 inçten daha uzun ve 25 inç yüksekliğinde olan ayakkabı kesinlikle çoğu ayağın taşıyabileceğinden daha büyük. Ayrıca bir Mini-ITX anakartı ve köpekbalığı ile benzer bir grafik kartı açıklığını da destekler. Şirket, kasanın önceden bir Nvidia GeForce RTX 3080 Ti ile donatıldığını söyledi. Cooler Master, soğutma için kasanın alt kısmında “kabarcık oluşturmadan” her şeyi daha serin tutan 360 mm AIO soğutucu radyatörü destekleyebileceğini söyledi.

Cooler Master, Shark X ve Sneaker X’in bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasada olacağını söyledi.

Ekibimiz Las Vegas’ta en büyük haberleri ve duyuruları paylaşmak için gece gündüz çalışıyor. CES 2023. Şovda şu ana kadar yapılan en iyi ifşalardan bazıları burada ve en son ve en iyiler için sık sık kontrol ettiğinizden emin olun.

  • Acer eKinekt BD 3: Evden çalışırken spor yapmak çok moda ama bu Acer’dan bisiklet masası Kalori yakmaktan fazlasını yapar. Dizüstü bilgisayarları ve akıllı telefonları şarj edebilen bir jeneratöre güç sağlamak için tüm bu fiziksel aktiviteden yararlanır.
  • Withings U-Taraması: Tuvalete gerçekten düşürmeniz gereken ilk alet, U-Tarama kullanıcıların idrarını analiz eden ve neyse ki yalnızca üç ayda bir şarj edilmesi gereken bir fitness, sağlık ve döngü izleyicisidir.
  • Garmin Dash Cam Canlı: Bozuk bir park yerinde bırakmak zorunda kaldığınız arabanız için endişeleniyor musunuz? bu Araç Kamerası Canlı Garmin’in bir akıllı telefon uygulamasına aktarılan video ve otomatik olay tespiti ile arabanıza canlı bir bakış sağlayan ilk LTE bağlantılı araç içi kamerasıdır.
  • AWOL’un Vision Vanish Projektörü: Evde büyük ekran sinema deneyimi istiyor ama tüm duvarı bir ekrana kaptırmak istemiyor musunuz? Bu kısa mesafeli projektör bir düğmeye basarak uzayan ve geri çekilen kendi yerleşik sağına sahiptir.
  • JLab JBuds Mini: Kablosuz kulaklıklarınızın şarj kutusunu kabul etmek istediğinizden daha sık mı kaybediyorsunuz? bu JLabs JBuds Mini Pil ömründen ödün vermeden anahtarlığınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük bir kılıfa sahip olun.genel-7