arıyorum en iyi Warzone 2 AR? Rekabetçi oyuncular genellikle en iyi saldırı tüfeklerini kullanır, çünkü bu silahlar çok yönlüdür. Hangi taarruz tüfeğini seçtiğinize bağlı olarak, yakın, orta ve hatta uzun menzili hiç zorlanmadan kolayca kapatabilirsiniz.

Bu silahlar genellikle Warzone 2’nin en iyi ekipman yüklemelerinin çoğunda çivilenmiş bir başlangıçtır ve ücretsiz PC oyununda kullanılmak üzere çok yönlü bir yapı oluşturmak için genellikle en iyi Warzone 2 SMG veya en iyi Warzone 2 keskin nişancı ile birlikte eşleştirilir.

Şu anda, en iyi Warzone 2 saldırı tüfeği Kastov 762’dir.. AK, Warzone 1’in yaşam döngüsüne geç girdi, ancak battle royale oyunu ilk çıktığında en iyi seçim olmaktan çok uzaktı. Kastov 762’yi Warzone 2’de bu kadar harika yapan şey, emsallerinin herhangi birinden daha uzun mesafelerde yüksek hasar verme yeteneğidir – öngörülebilir geri tepme özelliğine sahip olduğu için hem yeni hem de deneyimli oyuncular bu silahı kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacaklardır.

En iyi Warzone 2 AR

İşte en iyi Warzone 2 AR için seçtiklerimiz:

  • Kastov 762
  • M4
  • Kastov-74u
  • STB 556
  • Chimera
  • TAQ-56
  • M13B
  • Kastov 545
  • Lachmann-556
  • M16

Kastov 762

Bu sert vuran Warzone 2 AR, hasarını oyundaki diğer tüm saldırı tüfeklerinden çok daha fazla taşır ve yakın ve orta menzil arasında da en az hasar değişimine sahiptir. Bu, onu yakından biraz daha zayıf bir seçenek haline getirebilir, ancak saldırı tüfeklerinin çok yönlü olma özetini mükemmel bir şekilde yerine getirir.

Kastov 762’nin yüksek hasarı ve menzili, özellikle menzilden ateş ederken ağır geri tepme pahasına gelir. En iyi Warzone 2 Kastov 762 ekipmanımız, geri tepme kontrolünü büyük ölçüde iyileştiren ataşmanlar seçerek saldırı tüfeğinin en büyük sorununu çözüyor. Hatta Kastov 762’nin mermi hızını ve hasar menzilini yükseltmeyi bile başardık, böylece silahı uzun menzilde daha da etkili hale getirdik.

En İyi Warzone AR: Eksiz M4

M4

Warzone 2’deki varsayılan saldırı tüfeği olarak, birçok oyuncunun hemen bu silaha yönelmesini bekleyebilirsiniz. Dipçik M4, ataşmanlar olmadan şaşırtıcı derecede etkilidir, ancak doğru teçhizatı kullanarak onu başka bir düzeye çıkarabilirsiniz. En iyi Warzone 2 M4 teçhizatımız, saldırı tüfeğinin hasar aralığını ve mermi hızını iyileştirerek onu uzaktan bir tehdit haline getiriyor.

M4’ün teorik öldürme süresi istatistikleri çok etkileyici değil, ancak tam otomatik ateş ederken çok kararlı olduğu için, tüm atışlarınızı yaparken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Yani, gerçekçi olarak, M4 muhtemelen oyundaki en iyi AR’lerden biridir.

En İyi Warzone AR: Eksiz Kastov-74u

Kastov-74u

Kastov-74u, çok yönlü bir saldırı tüfeğinin mükemmel bir örneğidir. Kastov-74u’nun çekirdeği bir AK-47’nin gövdesi kullanılarak inşa edilmiş olsa da, hafif bir SMG gibi kontrol eder. Biraz kurcalamayla, en iyi Warzone 2 Kastov-74u size bir SMG’nin hareket kabiliyetini bir saldırı tüfeğinin gücüyle verir. Bu silahı yakın mesafedeki teçhizatlarda kullanarak yakınlardaki herhangi bir kanat oyuncusunu yok edin ve ikincil olarak daha güçlü bir uzun menzilli seçeneği seçmek için sizi serbest bırakın.

Kastov-74u’nun temel zayıflığı, hasar aralığının yaklaşık 50 metrede çok keskin bir şekilde düşmesidir, bu nedenle bu noktada herhangi bir çatışmayı kazanmanız pek olası değildir. Hasar aralığı etrafında inşa etmek sizi kurtarmayacaktır, bu nedenle tavsiyemiz, 74u’nun hareket kabiliyetini ve yol tutuşunu geliştirmeye odaklanmanızdır.

En İyi Warzone AR: Herhangi bir eklenti olmadan STB 556

STB 556

Başka bir SMG benzeri saldırı tüfeği olan STB 556, çok fazla geri tepme olmadan düşmanları yakından paramparça eder ve orta menzile kadar iyi iş çıkarır. Genellikle, yüksek öldürme süresi hızlarına sahip SMG’ler, yüksek ateş hızı nedeniyle kontrol sorunları yaşar, ancak bu silah, hasar çıkışı o kadar yüksek olduğundan, yalnızca ilk birkaç mermiye ihtiyacınız olduğu için bundan tamamen kaçınır.

Hedefiniz 50 metreden fazla uzaklaştığında dikkatli olun, çünkü bu noktadan itibaren hasar düşüşü çok fazladır ve galip gelme olasılığınız çok düşüktür. En iyi Warzone 2 STB 556 teçhizatımıza göz atın.

En İyi Warzone 2 Chimera teçhizatı: Bir Chimera saldırı tüfeği, yastıklı bir silah kasasına oturur

Chimera

Warzone 2 Season 1 Reloaded’da tanıtılan Chimera, yerleşik bir baskılayıcı ve varsayılan olarak ses altı mühimmat özelliğine sahip ilk AR’dir. Bu, en iyi Warzone 2 Chimera teçhizatını oluştururken iki bağlantı yuvasını boşaltır ve size AR’nin zayıf alanlarını iyileştirme esnekliği verir.

Chimera’nın hasar menzili ve atış hızı çok iyi olduğu için, tüm atışlarımızı yapabilmemizi sağlamak için silahın geri tepme kontrolünü geliştirmeye odaklanabiliyoruz. En önemlisi, Al Mazrah’ta birden fazla düşmanı devirmek için bol bol merminiz olduğundan emin olmak için 45 Yuvarlak şarjöre gittik.

En İyi Warzone AR: Herhangi bir eklenti olmadan TAQ-56

TAQ-56

SCAR olarak da bilinen TAQ-56, Warzone 2’deki en sert saldırı tüfeklerinden biridir. Orta menzile yakın mesafede, TAQ-56 sadece birkaç mermi kullanarak düşmanları anında biçebilir, ancak Daha düşük atış hızı ve daha hileli geri tepmesi sayesinde uzun menzile yaklaşırken mücadele eder.

Silahın menzilli etkinliğini ve kullanımını artırmak için en iyi Warzone 2 TAQ-56 teçhizatımıza göz atın, böylece uzaktan kullanımı daha kolay olur.

En İyi Warzone AR: Eksiz M13B

M13B

M13B’nin M4 ile pek çok ortak noktası var, ancak daha fazla geri tepme, biraz daha az hasar ve uzun mesafelerde daha kötü performans. Bununla birlikte, yakından bakıldığında AR kategorisindeki en iyi seçeneklerden biridir ve silah sınıfı için en yüksek atış hızına ve taşıma derecesine sahiptir. Bu, onu yakın ve orta menzilli savaşlar için son derece yapar, ancak daha fazla mesafe için oldukça zayıftır. Tam yapı için en iyi Warzone 2 M13B ekipmanımıza göz atın.

En İyi Warzone AR: Eksiz Kastov 454

Kastov 545

Biraz daha küçük mermilere sahip AK, Kastov 545 tahmin edilebileceği gibi her kurşunla çok daha az güç veriyor. Yakından, vasat kullanım, hasar ve atış hızı ile oldukça acınası bir AR, ancak çok fazla hasar düşüşünden hiç muzdarip değil, bu da onu uzun atış bölgesine yaklaşmaya başladığınızda şaşırtıcı derecede etkili kılıyor. En iyi Warzone 2 Bryson 890 teçhizatı gibi iyi bir CQC silahıyla eşleştirmeyi planlıyorsanız, bu harika bir orta sınıf seçimdir. Eksiksiz bir kurulum için en iyi Warzone 2 Kastov 545 teçhizatımıza göz atın.

En İyi Warzone AR: Herhangi bir eklenti olmadan Lachmann-556

Lachmann-556

Lachmann-556, her yönden tamamen ortalama ve bu, gerçekten korkunç olmadığı anlamına gelse de, onu Al Mazrah’a getirmek için çok az neden var. En iyi Warzone 2 Lachmann-556 teçhizatımız onu kurtarıyor ama daha güçlü seçenekler de var.

En İyi Warzone AR: Eksiz M16

M16

Teorik öldürme süresi istatistikleri herhangi bir şey için sayılırsa, M16 bu listede çok daha üst sıralarda yer alırdı, ancak kusurlu olduğumuz için kendisini AR seviye listemizde en alt sırada buluyor. Seri ateş modu, orta ve uzun mesafelerde etkili olamayacak kadar hatalıdır ve bazı makul hasar ve atış hızı istatistiklerine rağmen, yakından performans daha da kötüdür.

Tek atışa geçmekten memnunsanız, M16’da anında bir gelişme göreceksiniz, ancak bu noktada bir savaş tüfeğini kontrol etmeniz daha iyi. Çalışan bir yapımız var, bu yüzden en iyi ataşmanlar için en iyi Warzone 2 M16 teçhizatımıza göz atın.

Artık en iyi Warzone 2 saldırı tüfeklerinin ne olduğunu tam olarak bildiğinize göre, zafer kazanmak için savaş alanına gitme zamanı. Battle royale oyununda başka hangi silahların kullanılmaya değer olduğunu görmek istiyorsanız, en iyi Warzone 2 silahlarının bir listesine de sahibiz.oyun-2