Vampire Survivors, şüphesiz 2023’ün organik indie hitiydi, hiçbir yerden gelmedi ve tek bir hobi geliştiricisiydi ve yılın geri kalan yarısının büyük bölümünde Steam listelerine hakim olmaya devam etti. Pekala, yeni bir yıl yaklaşıyor ve Vampire Survivor’ın yaratıcısı Luca Galante, bir güncelleme sağladı kendisinin ve stüdyosu Poncle’ın oyun için sahip olduğu planlarda.

Öncelikle, oyunu Switch veya PlayStation’da oynamayı bekliyorsanız, Luca’nın oyunun daha fazla platforma (Teslas hariç) geleceğini ima ettiği gibi bu olabilir. Bu arada, ucuz Vampire Survivor klonlarının tsunamisiyle mücadele etmek için pazara biraz aceleyle sunulan mobil versiyon üzerinde daha fazla çalışma yapılıyor. PC’ye de yeni bir motor geliyor, ancak oyuncular orijinal motorda mı yoksa yeni motorda mı oynamak istediklerini seçebilecekler.

İlk Vampire Survivors DLC paketi Legacy of the Moonspell da büyük bir başarıydı, bu nedenle 2023’te daha fazlasını bekleyin. Luca, diğer DLC paketlerinin kapsam ve içerik olarak 8 yeni Survivors, 13 silah ve ve büyük yeni bir sahne. DLC’ye daha fazla odaklanmanın tersi, muhtemelen daha az ücretsiz özellik güncellemesi olacak.

Son olarak Luca, “garip ve büyük” bir şey ve “yalnızca Vampire Survivors ile ilgili olmayan” şeyler dahil olmak üzere bir Poncle’da bazı ilginç şeyler olduğunu ima ediyor. Hımmm!

“Poncle’da sadece Vampire Survivors ile ilgili olmayan, perde arkasında yapılan pek çok şey var. Yakında Steam genel beta sürümüne (piksel cinsinden) tuhaf ve büyük bir şey geliyor ve Legacy of the Moonspell DLC’si başarılı olduğundan, Yönetmen yakında hayatta kalanları başka bir dünyaya götürmeyi teklif edecek. vampir… Bundan sonra nerede deneneceğine dair herhangi bir önerin var mı? Yolculuk ancak siz inmeye karar verdiğinizde biter! Ya da bir vampir buluruz sanırım.”

Vampire Survivors; PC, Xbox One, Xbox Series X/S ve mobil cihazlarda oynanabilir.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17