Bu ayın sonlarında yayınlanacak olan The Last of Us TV dizisi hakkında giderek daha fazla bilgi alıyoruz, ancak gelecekte sabırsızlıkla bekleyecek daha çok şey olabilir. Oyunların yazarı Neil Druckmann’dan yakın tarihli bir ipucu, 3. Bölüm olasılığına işaret edebilir.

The Hollywood Reporter’dan bir uzun metrajda Druckmann, The Last of Us Part 3’ün olasılığı hakkında sadece birkaç söz söyledi. , ama en azından, Bölüm 3’ü üzerine inşa edecekleri bir hikayeye ihtiyaç duyarlarsa, fikrin orada olduğunu ortaya koyuyor.

Bölüm 3 söz konusu olduğunda Druckmann’dan öğrendiğimiz tek şey bu olsa da, özellik aynı zamanda HBO serisinden de biraz bahsediyor. 1. Sezon, ilk The Last of Us oyunundan her şeyi kapsayacak ve kesin olarak onaylanmasa da, olası bir ikinci sezon, oyunun devamı olan The Last of Us Part 2’ye dayanabilir. Bu, 2. Kısım’ın hikayenin hayranları arasında çeşitli tepkiler alması nedeniyle kayda değer.

The Last of Us TV dizisi 15 Ocak’ta prömiyer yapacak. Vaktiniz varsa ve dizi ilerledikçe diziyi kaynak malzemesiyle karşılaştırmakla ilgileniyorsanız, The Last of Us Part incelememize göz atın. 1, orijinal oyunun bir versiyonudur.

Kaynak: Hollywood Muhabiri

İlgili Okuma:oyun-6