Hobilerinizden ikisinin beklenmedik bir şekilde bir araya geldiğini görmek harika bir duygu ve iki ayrı arkadaşın ilk kez karşılaşması ve hemen başlaması gibi, kalbinizi ısıtıyor. Bu yüzden ana hobilerimden ikisi, video oyunları ve profesyonel güreş, çaprazlamaya karar verdiğimde, yardım edemem ama fışkırırım. Daha spesifik olarak, RPG oyunu Final Fantasy 7 ve AEW’den Kenny Omega, ancak her ikisinin de hayranları kesinlikle bunu görmek isteyecek.

Omega, New Japan Pro Wrestling izleme başına ödeme (PPV) Wrestle Kingdom 17’de ve kendini oyuncu ilan eden Omega, birçok kişinin yıllardır beklediği bir şeyi yaptı: Final Fantasy 7 kötü adamı Sephiroth kılığına girerek Nobuo Uematsu’nun Tek Kanatlı Meleği’ne gitti.

AEW’den Adam Cole’un da tutarlı bir Twitch yayıncısı olması ve bir keresinde ringe Master Chief kılığında gelmesi bunun bir örneği, ancak bu Omega için muazzam bir an gibi geliyor. Sadece şarkı ve kostüm kesinlikle harika değil, aynı zamanda Omega AEW’deki bir sakatlıktan sonra bir süreliğine Yeni Japonya’ya geri döndü, bu yüzden muzaffer bir dönüş gibi geliyor.

[Wrestle Kingdom 17 Spoilers] Kenny Omega’nın Girişi itibaren KareDaire

Final Fantasy 7 ve genel olarak video oyunlarına olan bağlantılar Omega için burada bitmiyor, çünkü son hamlesine aslında Tek Kanatlı Melek deniyor ve cidden göreceğiniz en harika şeylerden biri. Omega’nın bitiricisinin de neredeyse hiç tekmesi yok, bu yüzden rakibi omuzlarındayken sağ elini kaldırdığında, özel bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğunu anlarsınız.

Omega’nın imza hamlesi aynı zamanda V-Tetikleyici olarak da adlandırılır, bu, dövüş oyunu Street Fighter 5’in tekniğine eşit derecede ince olmayan bir selam niteliğindedir. Yani gerçekten, Omega’nın artık tarihi olan girişi, doğrudan bir sürprizden çok bir kazançtır, ancak yine de her iki şekilde de görmek harika.

Omega için de her şey geri dönüyor gibi görünüyor, çünkü o, mevcut WWE oyunları mahsulüne rakip olabilecek, yakında çıkacak olan profesyonel güreş oyunu AEW Fight Forever’da görünmeye hazırlanıyor. Hepsi bu kadar değil, çünkü Omega televizyonda Megalovania oynarken Undertale’den Sans kılığında bir AEW maçına çıktı ve hayır şaka yapmıyorum – öyle çok gerçek.

Yeni ve heyecan verici bir dünyaya Kenny Omega kadar güvenle girmek istiyorsanız, PC’de sunulan en iyi fantezi oyunları listemize göz atmak isteyebilir veya bunun yerine en iyi uzay oyunlarına bakabilirsiniz.oyun-2