Diablo Immortal, yeni yıla sınırlı süreli bir etkinlik ve Blizzard’ın “küçük” bir güncelleme olarak tanımladığı mevcut özelliklerde birkaç güncelleme ile başlıyor.

Rising Damnation adlı etkinlik, oyunculara tamamlamaları gereken yeni günlük görevler ve kazanmaları için ödüller veriyor. Yeni etkinliğin dışında, oyunun Eternal Orbs premium para birimi yerine Platinum ile Reforge Taşları satın alma yeteneği gibi oyunun diğer yönlerinde birkaç küçük değişiklik var. Parti liderlerinin ödüllerini diğer parti üyeleriyle otomatik olarak paylaşma yeteneği ve Aspirant’s Keys and Gems’in artık Iben Fahd’s Sanctum’da otomatik olarak yağmalanması gibi diğer özelliklerde de bazı akıllı değişiklikler geldi.

Şimdi oynuyor: Diablo Ölümsüz Video İncelemesi

Blizzard’s, “2023’e, sınırlı süreli yeni bir etkinlik ve mevcut oyun özelliklerine yönelik çeşitli güncellemelerden oluşan daha küçük bir İçerik Güncellemesi ile başlıyoruz.” yama notları belirtmek, bildirmek. “Yine de yıl daha yeni başlıyor ve sizi bekleyen birçok İçerik Güncellememiz ve ek Büyük Güncellemelerimiz var. Yıla Diablo Immortal’da Cehennem’in dehşetini ortadan kaldırarak başladığınız için teşekkür ederiz.”

Blizzard’ın oynaması ücretsiz mobil oyunu, yeni bir bölge ekleyen, oyunun devam eden hikayesini sürdüren ve ek zorluk seviyeleri getiren Terror’s Tide güncellemesiyle Aralık ayında şimdiye kadarki en büyük güncellemesini aldı.

Diablo Immortal, 2022 yazında çıktığında para kazanma yöntemleri nedeniyle eleştirildi, ancak bu, oyunun Blizzard için iyi sonuç vermesini engellemedi. Activision Blizzard, 3. çeyrek mali sonuçları Oyun, bölgede piyasaya sürüldükten sonra Çin’de en çok hasılat yapan 10 mobil oyun arasında yer aldı.

Oyun, Çinli geliştirici NetEase Games tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir. Activision Blizzard, Çin’de World of Warcraft ve Overwatch gibi diğer Blizzard oyunlarını yayınlama konusunda NetEase ile ortaklığını sonlandırıyor olsa da NetEase, oyunun iki şirket arasında ayrı bir anlaşma kapsamında olması nedeniyle Diablo Immortal üzerinde çalışmaya devam edecek.

Diğer Diablo haberlerinde, Diablo IV, kötü yönetim nedeniyle zorlu bir geliştirme döngüsüne ilişkin raporların ardından 6 Haziran 2023’te piyasaya sürülecek. Diablo IV’ün ön sipariş bonusları, Diablo Immortal için kozmetik öğeleri içerir. Diablo IV hakkında daha fazla bilgi için uygulamalı önizlememizi okuyun.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1