Geçen ayın sonlarında, Naughty Dog baş yaratıcısı Neil Druckmann’ın bir sonraki projesi olarak doğrudan The Last of Us Part 3’e geçeceği söylentileri ortaya çıktı. Doğru film sızıntılarıyla bilinen bir kaynaktan gelen, ancak video oyunları dünyasına nadiren giren bilgi, karışık bir tepkiyle karşılandı. Anlaşılır bir şekilde, bazıları daha fazla TLOU için heyecanlıydı, ancak diğerleri belki de Druckmann’ın kıyamet sonrası acımasız dünyasından bir mola vermeyi umuyordu.

The Last of Us Part 3 söylentileri biraz sallantılı görünmeye başladı. Yeni Yıl mesajının bir parçası olarak Neil Druckmann, rapor ettikleri şeylerin çoğu yanlış olduğu için hayranları özellikle içeriden öğrenenlere karşı dikkatli olmaya çağırdı. Druckmann, TLOU3’ten özellikle bahsetmese de, son zamanlarda Druckmann ve Naughty Dog hakkında dolaşan tek büyük söylenti bu, bu yüzden bahsettiği şeyin bu olması büyük bir ihtimal.

Değeri ne olursa olsun, Geoff Keighley de eski yan göz emojisiyle ortaya çıktı.

Tabii ki, belki Druckmann sadece suları bulandırmaya çalışıyor ve TLOU3 gerçekten sıradaki şey. Bekleyip görmemiz gerekecek. 2020’de, Naughty Dog’un TLOU2’yi tamamladığı sıralarda, Druckmann şunları söyledi: onun için sıradaki serideki üçüncü bir giriş mi yoksa yeni bir IP mi olduğundan emin değildi. Bildiğimiz şey, bir yazar odasının bir sonraki için zaten toplanmış olduğu ve yapının daha çok TV benzeri ve epizodik olabileceği.

Ve hey, Druckmann’ın kendisini meşgul edecek pek çok duyurusu var, buna 15 Ocak’ta çıkacak olan The Last of Us HBO serisi ve şu anda sağlam bir çıkış penceresi olmayan yeni The Last of Us çok oyunculu projesi dahil.

Ne düşünüyorsun? Druckmann doğrudan The Last of Us Part 3’e mi atlıyor? Yoksa Naughty Dog yeni bir şey için şansını mı deneyecek?

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17