James Cameron Avatar 3'teki Na'vi Kötü Adamlarını Tanıtmak İstiyor başlıklı makale için resim

resim: 20. Yüzyıl Stüdyoları

Anya Taylor-Joy, kan ve pislikle dalga geçiyor Furiosa. Çığlık 6‘ın yeni posteri, Ghostface’in New York gezisi için potansiyel kurbanlarla dalga geçiyor. Charlie Cox, Matt Murdock’un hangi parçalarının kendisine taşındığından hâlâ emin değil. Daredevil: Yeniden Doğmak. Artı, dönüşünden yeni resimler Gölge ve Kemik. Spoiler, uzak durun!

James Cameron Avatar 3'teki Na'vi Kötü Adamlarını Tanıtmak İstiyor başlıklı makale için resim

Avatar 3

Fransız haber kaynağı ile konuşurken 20 dakika (yolu ile Kültür özlemi), James Cameron açıkladı Avatar 3 Ash People adlı kötü bir Na’vi grubunu tanıtacak.

Na’vi’yi başka bir açıdan ortaya çıkarmak istiyorum çünkü [so far] Ben sadece iyi taraflarını gösterdim. İlk filmlerde çok olumsuz insan örnekleri ve çok olumlu Na’vi örnekleri vardır. İçinde Avatar 3tersini yapacağız.


Güç

ile görüşmede sinepop (yolu ile Ekran Rantı), Evangeline Lilly bir kez daha yapmak istediğini yineledi. Güç kadın MCU ortak yıldızlarıyla birlikte film.

Evet! üzerinde olmak isterim. Bunu gerçekleştirmek istiyorum. Sahneyi çektiğimiz o gün [Avengers:] Sadece biz kadınların olduğu Endgame, yaşadığım en özel gündü. Belki de bir Marvel filmi çekerken geçirdiğim en özel günle bağlantılıydı.


Furiosa

Anya Taylor-Joy da söyledi bağımsız tel Furiosa oyuncuyu ekranda gördüğü “en kirli” ve “en kanlı” haliyle görecek.

Hayatımda gördüğüm en kirli ve en kanlı şey. Ne zaman pis ya da kanlı olsam ve tamamen ciddi ve güzel olmasam, sadece eğleniyorum, kendimi en rahat hissettiğim yer orası. Yani evet, Furiosa kesinlikle benim sokağımdaydı.


Çığlık VI

Ghostface, NYC metro sistemini yeni bir posterdeki potansiyel şüphelilerin bir listesiyle eşler. Çığlık VI.


Daredevil: Yeniden Doğmak

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında iNewsCharlie Cox, tanıştığımız Matt Murdock olup olmadığından hala emin olmadığını belirtti. Yeniden doğmak Netflix dizisindeki aynı karakter.

Farklı bir karakter olduğunu düşünmüyorum. Sadece hayatının farklı bir dönemi olduğunu düşünüyorum. Yorumumun değişeceğini sanmıyorum – aynı oyuncuyu tuttular. Bunun tamamen yeni bir çağ mı yoksa varyant mı olduğunu söylüyoruz? Senaryoları okumadım o yüzden bilmiyorum. Ama sanki çoklu evrenin bir parçası mı?


Gölge ve Kemik

Netflix, diziden birkaç görüntü daha yayınladı. Gölge ve Kemik’16 Mart’ta yeni sezon başlıyor.


Fantezi Adası

Helene, biyolojik babasının bir Fantezi Adası bekarlığa veda partisi, 9 Ocak’ta yayınlanacak “Hurricane Helene/The Bekarlığa Veda Partisi” özetinde.

Helene, annesinin ölümünün ardından biyolojik babasını aramak için Ada’yı ziyaret eder. Bekarlığa veda partisini kutlamaya gelen adamlardan biri olabileceğini düşünüyor. Roarke ve Javier yakınlaşırken Ruby, Fantasy Island’ın 9 Ocak Pazartesi günü yayınlanan yepyeni “Helene Kasırgası/Bekarlığa Veda Partisi” bölümünde eski bir arkadaşıyla karşılaştığı bir şenlik ateşi ve gece yüzerek kendine ruhsal bir arınma sağlarken ( 8:00-9:00 PM ET/PT) FOX’ta. (FAN-202) (TV-14 D,L,S)

Oyuncular: Roselyn Sánchez, Elena Roarke rolünde; Ruby Akuda rolünde Kiara Barnes; Javier rolünde John Gabriel Rodriquez

Konuk Oyuncular: Helene rolünde Alexa Mansour; Mateo rolünde Frankie J Alvarez; Shawn rolünde Jai Rodriguez; Eli olarak Izzy Diaz; Nadia rolünde Xiomara Yordan; Alexon Duprey, Luis rolünde; Camilla rolünde Estefania Soto; Burly Man rolünde Pedro De Leon; Isla olarak Maria Gabriela Gonzalez

[[Spoiler TV]


Kuantum Sıçraması

Ben, 9 Ocak tarihli “Paging Dr. Song” bölümünün özetinde kaza kurbanlarını eğitme eğiliminde olan bir doktorun vücuduna atlıyor. Kuantum Sıçraması.

Ben, Seattle hastanesinde tıp asistanı olan Alexandra Tomkinson’a sıçrar. Bir tren kazasının kurbanları acil servise akın ederken, Addison bu sıçrama sırasında Ben’in karşı karşıya olduğu çok karmaşık bir görevi ortaya çıkarır. Ben, hayatları ve Alexandra’nın kariyerini kurtarmak için hastane patronlarıyla yüzleşmek zorundadır.

[[Spoiler TV]


hayaletler

Son olarak, Sam ve Jay’in asistanlık pozisyonu için en iyi aday, The Perfect Assistant’ın 5 Ocak’taki bölümünün fragmanında doğaüstü bir şekilde bir arabaya bağlı. hayaletler.

Ghosts 2×11 Promo “The Perfect Assistant” (HD) Rose McIver komedi dizisi


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7