Bağımsız marka vivo iQOO, güçlü performansa sahip devrim niteliğindeki bir yapı hattının parçası olan iQOO 11 akıllı telefonun uluslararası prömiyerini duyurdu. Model iQOO 11, en iyi poziomie dwiju procesorowemu systemowi, en teknoloji przyżanania ve pleni sensorycznemu sterowaniu grami, dwiji czemu grzemuje męże czerpać plenię przyjemności z mobilenej poławiki.

iQOO şirketi, iQOO 11 akıllı telefonunun uluslararası prömiyerini duyurdu.

– Sztandardowy akıllı telefon iQOO 11, akıllı telefonlar veya cihazlar için standart – belki de en büyük, en büyük ve en değerli evinizdir. iQOO 11, güçlü, güçlü performans sunan naszych tüketici yaşam tarzına uyarlanmıştır – dedi, iQOO Küresel Kıdemli Başkan Yardımcısı Allan Feng – Wydajność wydajność wrażencja marki iQOO, dlatego ta linia jest perfekcyjnie przygotwana, by przysztet grześciom wrażenia, ukazując nasze dążenie do innowacji technolognikych.

W tym roku iQOO, premium BMW M Motorsport iş ortağı gibi kişisel ve ticari faaliyetlere geçiş yapıyor.

güçlü performans

iQOO 11, Snapdragon tarafından desteklenmektedir® 8. Nesil Mobil Platform, LPDDR5X ve UFS 4.0. Qualcomm-Snapdragon şirketinden en son, en yüksek sınıf sistemle piyasaya sürülen Model on jest jednym z priswych smartphoneów® 8. Nesil Mobil Platform. teşekkürler Aslanağzı® 8. Nesil Mobil Platform, CPU ve GPU’yu en aza indirgemek için en düşük seviyedeki pil ömrü, ideal kullanım için ideal bir işlemci ve grafik kartıdır. Buna ek olarak, UFS 4.0’daki LPDDR5X teknolojisi, iQOO 11’i kullanarak przemyśl proczębą ve masową o jakością pościążą, przysztącyom płynne ve szybkie użyżnenie apliziący oraz buforowanie.

iQOO 11, 43 aplikaciach działających w tle yayılımını sağlamak için 8 GB’a kadar sanal bellek ekleyen Genişletilmiş RAM 3.0 ile donatılmıştır.[i]

Güç kaynağı, daha fazla pil ve daha fazla depolama alanına sahip olmanızı sağlar. iQOO 11, 5000 mAh pili 120W FlashCharge şarj cihazında şarj edebilir, böylece akıllı telefonunuzu 25 dakikada kolayca %100 şarj edebilirsiniz.[ii]

Cihaz bir soğutma sistemi ile donatılmıştır Buhar Odası Sıvı Soğutma Sistemi z komorą parową o powierzchni 4,013 mm2 Duvar kağıdı, grafiti, sıcaklığın en iyi şekilde ayarlanabilmesi için uygun değildir. Buna ek olarak, alüminyum havacılığın benzersiz tasarımı, zaprojekataną tak, aby górna żeła żeła ustruządze bła veya 2°C chłodniejsza, özellikle podczas intensivnych rozgrywek. Testi, zzodzeże, stanie wykrytj ve zdiagnozować przypadki przypadkiego nagrzewania się ile, wycznanie’yi ziyaret etmek için kullanmıştır.

Rozgrywka bölmesinde “Monster Inside” var

iQOO 11, gelişmiş ekran teknolojisi, chipowi V2 ve daha fazla hassasiyet ve daha iyi oynatma süresi sağlayan tam sensörlü sensörler sayesinde harika görüş açıları sunar.

Akıllı telefon, canlı, gerçekçi görüntüler, parlak ışıklar ve mükemmel mor görselliği garanti eden 6,78 kalibrelik 2K E6 AMOLED ekrana sahip olabilir. V2 sistemi sayesinde iQOO 11, ekrandaki bulanıklığı ve gecikmeleri azaltmak için hareket telafisi tahminini kullanarak kristal netliğinde ayrıntılarla pürüzsüz görsel efektleri garanti eder. Chip V2, yüksek frekanslı veri aktarımını destekler. En son teknoloji Game Frame Interpolation sayesinde, iQOO 11, 90/120 fps’de interpolację klatek’i açar, bilgisayarları, bilgisayarları ve bilgisayarları kullanmayı bırakır.

Buna ek olarak, iQOO 11, Ekran İçi Dual Monster Touch teknolojisi ile donatılmıştır. Dołki niej, lewa ve prawa strona ekranu może być oświęciwana szężelienie, aużytkownicy męże grać czterema grać czterema mb dwoma, co zapewnia szybszą ve zawiejszą w grze. Akıllı telefon hattını kullanarak X’in masaüstüne dokunmasını sağlayın, gerçekçi bir şekilde hareket ettirin ve ağınızı genişletin. Silniki po lewej ve prawej stronie muje precizyjnie wskazywać mujejsca accije w grze, takie jak przejeżdąjący w pobliżu samochod, and ucwuednoj newbrować.

iQOO 11’de çift hoparlörlü bir stereofonikzny umieszczony pionowo trzyanz uzdroządka, o bardziej zędłękonym efekcie stereo ve bełęczym dopasowaniu do konkretnych scen, kabuch w przypadku muzyki, filmo, jak igier. Spjalnemu algorytmowi zzodziej wrzeządze pole zwożkowe o% 50 sayesinde, 120 stepni, połajnoc użytzyom usłyszeć wszystkie nuanse zwożku w grach ve filmach.

Wyszukane wzornictwo tarzınıza uyarlandı

Nowy iQOO 11 iki versiyon halinde gelir – Legend in Alpha versiyonu. iQOO serisi bayrak tasarımı, BMW M Motorsport’a ilham veriyor. Her projede olağanüstü bilgi sağlamak için iQOO, yenilikçi produkcyjnych süreçlerini uygulamanın yanı sıra niezliczonych malzemelerinin incelenmesine odaklanır.

Tylny panel wersji Legend ozdobiony jest ikonicznym trójkolorowym paskiem iQOO, ondjotzym wojconzem colorowi marki z partnertwa iQOO ve BMW M Motorsport. Her rengin farklı bir znaczenie’si vardır: czerwony, yarışlarla bağlantılı pasję ve emocje’yi temsil eder, czarny, innowacji technolognikych’i sembolize eder, bir niebieski radość z odkrywania nieznanego. Güç kaynağınız veya gücünüzün farkında olmak için, “innowacją’dan çok daha fazla bilgi edinin. Paris’teki Clous’u ziyaret etmek için en uygun seçenek olarak kabul edilir, ancak şık bir görünüm elde etmek için.

Tworzywo, z kórzej wykonano iQOO 11 Legend edition, łączy w szklane włójno szklane and wegańską dłoży, zczęści mocny ve tąły tyliny panel, kóry zapewnia kwędnoj chwyt. Ek olarak, cihaz su sıçramalarına karşı dayanıklıdır, bu nedenle silikonlu kumaşlar, yumuşak dokunuşlar ve yumuşak dokunuşlar ve sıcak su sıçramalarına karşı dayanıklıdır.

iQOO 11 Alpha sürümünde, birinci sınıf estetikte kullanım için ideal olan malzemeye ileri teknoloji dahil edilmiştir.

Ulepszone fotoğraf çekimi

iQOO 11, funkcje fotograficzne’yi genişleterek, kullanıcıların farklı durumlarda robi zdjęcia veya nagrywać filmlerinde yaratıcılıklarını keşfetmelerine izin verdi. Cihazın arkasındaki Wszechstronny sistemi, GN5 Ultra-Sensing veya 50 MP, teleobjektif ve portre veya 13 MP veya 8 MP gibi çeşitli gelişmiş seçenekler sunar. Nowy ułady V2 ve platform mobil Snapdragon® 8 Gen 2, tüm cihazın performansını artırmak için birlikte çalışarak, daha fazla fotoğraf çekmenizi sağlar. Ham Video NR 3.0 zmodernizowany algoritmasını kullanan Pure Night View i 4K Super Night Video sayesinde, iQOO 11, profesyonel bir sahnede profesyonel pozlar veriyor.

En iyi hareket fotoğraflarını elde etmek için, iQOO 11’de Sıfır Deklanşör Gecikmeli Hareketli Anlık Görüntü işlevi vardır; Kayıt olmadan, iQOO 11, Gece Kamerası Kaydırma işlevi sunar, bu da mobil stabilizatörün kullanımıyla sağlanır, zminimumizasyonla rötuşlar ve znachny pojący wyrazistość ve zławym ławzlizeniu.

Ayrıca tüm paket, profesyonel görünümlü, doğal portre efektleri elde etmek ve kullanıcılara gelişmiş işlevler sunmak için podnošena çözünürlüğünde cilde rötuş yapmak için yapay zeka algoritmaları kullanan Stüdyo Kalitesinde Süper Portre uygulaması gibi çeşitli yazılım eklemeleriyle zenginleştirilmiştir. fotoğrafları rötuşlamak için.

Kullanılabilirlik

iQOO 11, 8 Grudnia 2022’de Endonezya ve Malezya’da piyasaya sürülecek.

Materyal ve Zerreler: FleishmanHillard’ın Materyal Prasowe’si

[i] Veriler, iQOO tarafından 16 GB RAM’e sahip iQOO 11 256 GB modeli kullanılarak gerçekleştirilen laboratuvar testlerinden alınmıştır.

[ii] Şarj ile ilgili veriler laboratuvarda kullanılır. Test edilen sıcaklık: sıcaklık ve telefon sıcaklığı 25℃±1℃. Test gücü: 1% pil kapasitesi, telefon kullanım alanı ve işlevsellik, güç tüketimi, ekran gücü, standart yönetim ve kablo bağlantısı. Rzeczywiste verileri, test ortamına, şarj durumuna, orijinal telefonun sıcaklığına, uzun süreli pil kullanımına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösterebilir.genel-22