Blumhouse'un M3GAN'ından görüntü.

resim: Blumhouse/Evrensel

James Wan yıllardır korku oyununun içinde ama 2010’ların birleşik çabalarıydı. Sinsi ve 2013’ler Sihirbaz bu, kariyerine büyük bir nimet oldu. Bu filmlerin mali başarısı, ikisini de tutarlı filmlere dönüştürdü. franchise’lar ve Wan’ın kalabalığı memnun eden korku olmayanları yönetmesine izin verdi. Öfkeli 7 ve daha yakın zamanda Aquaman. Ama korku filmlerini yönetmediği zamanlarda bile, gelecek hafta olduğu gibi, hala bu türde bir ayağı var. M3GAN tasdik edecek.

Wan’ın kontrolü altındaki pek çok franchise varken, şunu düşünmekte haklısındır: M3GAN başka bir serinin başlangıcı olabilir. (Bir senaryoya dayalı bir korku serisi çıkarmak için hiç de fena bir zaman değil. öldürücü oyuncak!) Ancak son zamanlarda yapılan bir röportajda hollywood muhabiri, yapımcı kendisinin “batıl inançlı” olduğunu ve şu anda yalnızca bu ilk filme odaklandığını söyledi. “İlk film çıkmadan devam filmleri hakkında konuşmayı sevmiyorum” dedi. Ama yaptığım tüm filmler gibi, her zaman daha büyük bir dünya düşünürüm. […] Başka hikayeler anlatacak kadar şanslıysak, daha büyük dünyadan bir şeyler çekebiliriz.”

M3GAN yaptığı bir hikayeden geliyor yardımcı arkadaşı Akela Cooper ileişçi 2021’de Kötü huylu. Son takımlarındanWan, Cooper’ı “cesur” ve onunla benzer yeteneğe sahip bir yazarı “dışarı çıkmaktan, saçma sapan şeylere eğilmekten ve onu çalıştırmaktan korkmadığı için” olarak nitelendirdi. […] Gerçekten alışılmışın dışında olan bir fikri alıp ona insani bir unsur katabiliyor.” Misyon bildirimi buydu M3GAN, diye ekledi ve Cooper’ın gelecek yılki devam filmi yazdığı için ikisi uzun bir süre birlikte çalışacak gibi görünüyor. Rahibe (çift tarafından yazılan bir hikayeden tasarlandı)) ve etiketlenebiliriçin bir potansiyel kötü huylu çizgi aşağı takip.

Wan, Atomic Monster etiketiyle yapımcılığını üstleniyor M3GAN Blumhouse’dan Jason Blum ile ve öyle görünüyor ki ortaklık birleşme ikisinin arasında, ayrı etiketler olarak var olmaya devam ettikleri yerde. Hollywood Reporter tarafından sorulduğunda Blum, “ileri görüşmelerin” üzerinde çalışıldığını kabul etti ve bunun olacağını umsa da mürekkeple hiçbir şey yazılmadı. epeyce hala. Yine de geçerse, Blumhouse’un 2020’sinin devamı ile sonuçlanabilir. Görünmez Adam yeniden başlat. Blum, Wan’ın bunu yerden kaldırabileceğinden umutluydu ve ikincisi, bunu başlatmaktan “çok mutlu” olacağını ekledi.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7