Kocaman saçlı bir kurt adam tehditkar bir şekilde hırlıyor.

Ekran görüntüsü: Marvel Stüdyoları

Yakın zamanda, Gece Kurtadam MCU’daki tek canavar olmayacak. bu animasyonlu Hayalet Avcıları film şekilleniyor ARK animasyon dizisinin muhteşem bir yeni fragmanı ve inanılmaz derecede yığılmış bir ses kadrosu var. Artı, Guillermo del Toro iş başında, Charlie Cox konuşmaya devam ediyor Daredevil: Yeniden Doğmak, ve dahası. Spoiler, ho!

Marvel Studios'un Çalışmalarında Daha Fazla Cadılar Bayramı Özelliği Var başlıklı makale için resim

Hayalet Avcıları: Animasyon Filmi

ile görüşmede Sargıyönetmen Jennifer Kluska Sony’nin animasyonunu ortaya çıkardı Hayalet Avcıları film, hem “doğaüstü” hem de “hayalet hikayeleri anlatımının” “daha ​​büyük, daha tuhaf aşamasını” keşfetmek için benzersiz bir görsel ve tonlama stiline sahip olacak.

Geri dönmek çok doğru ve uygun geliyor Hayalet Avcıları animasyonlu bir biçimde. Çok fazla gibi hissettiriyor Hayalet Avcıları hayranlar da o alandan geliyor. Ve bu size üzerinde oynamanız için daha büyük, daha tuhaf bir sahne verir. Ve bence her zaman yaptığımız gibi çok yeni ve farklı bir şey yapmak istiyoruz ama çok fazla olduğunu biliyoruz. Hayalet Avcıları bu franchise’ı yeniden canlandırmayı bekleyen hayranlar.

Tasarım gereği bu farklı olacak. Sony’nin yaptığı tüm filmlerin stil ve ton açısından çok bilinçli bir şekilde farklı olduğunu ve ayrıca görsel olarak da giderek daha fazla farklı olduğunu düşünüyorum. Teknoloji ve sanat ortamı zorluyor ve biz de kendi yaklaşımımızı arayacağız, bu da dünyayla çok özel bir bağlantı olacak. Hayalet Avcıları franchise, doğaüstü dünyaya ve hayalet hikayeleri anlatmaya.


İsimsiz Guillermo del Toro Projesi

David Fincher ve Greta Gerwig’in yeni filmlerine ek olarak, Netflix küresel film başkanı Scott Stuber, Bloomberg Guillermo del Toro tarafından yönetilen başka bir projenin şu anda yayıncıda geliştirilmekte olduğu.


Salem’in Lotu

Göre Tek Çekim HaberleriGary Dauberman’ın yeni uyarlaması Salem’in Lotu bir saat elli üç dakika uzunluğunda çalışır.


Başlıksız Marvel Cadılar Bayramı Projesi

Patreon’daki Hollywood içeriden Daniel Richtman’a göre (üzerinden Çizgi roman), Marvel şimdi “yeni karakterlere dayanan iki Cadılar Bayramı özel oyunu” geliştiriyor.


Witcher

Dizi sorumlusu Lauren Hissrich de doğruladı Haftalık eğlence The Wild Hunt— hayalet avcılarından oluşan bir ekip ikinci sezonun sonunda bir an göründü – aynı zamanda üçüncü sezonda da görünecek Witcher.

Sanırım şu anda birkaç şey olacak. Ciri, ‘Bunun ne olduğunu tam olarak anlamıyorum’ diye düşündüğü için 2. Sezonun ortasında Ciri için Vahşi Av’ı kurduk. Neden sahip olduğum bu rüya manzarasında olduklarını anlamıyorum.’ Ve sonra, belli ki, en sonunda, kara elflerin küresini ziyaret ediyor ve “bu insanların benim peşimde olduğunu” fark ediyor.


Daredevil: Yeniden Doğmak

tarafından sorulduğunda haber Eğer Daredevil: Yeniden Doğmak Aynı adlı Frank Miller hikayesini uyarlamayı planlayan Charlie Cox, “Anlatacağımız hikayelerin türü konusunda kimsenin adı okuması gerektiğini düşünmüyorum” yanıtını verdi.


Yıldız Savaşları: Kötü Parti

Şovun resmi Twitter’ı Tech, Echo, Hunter ve Omega’nın dört yeni karakter posterini yayınladı.


Uzay Yolu: Picard

Picard’ın eski Girişim Communicator, üçüncü sezondan yeni bir klipte alt uzaydan gizemli bir mesaj alır.

Hazır Oda | Kate Mulgrew’un Devam Eden Yolculuğu | Paramount+


ARK: Animasyon Dizisi

için bir fragman ARK animasyon dizisi, Gerard Butler, Vin Diesel, Michelle Yeoh, Elliot Page, David Tennant, Russell Crowe, Monica Bellucci, Karl Urban, Malcolm MacDowell, Alan Tudyk, Jeffrey Wright ve daha fazlasının seslendirme sanatçılarını içeriyor.

ARK: Animasyon Dizisi 1. Sezon Fragmanı


Kıyamet Devriyesi

Son olarak Doom Patrol, bir sonraki bölümü olan “Hope Patrol”un fragmanında Makas Adamlar ve Bay 104 ile tanışır.

Doom Patrol 4×06 Promosyonu “Umut Devriyesi”


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son Marvel ve Star Wars sürümlerinin ne zaman çıkacağını, film ve TV’de DC Universe için sırada ne olduğunu ve hakkında bilmeniz gereken her şeyi kontrol edin ejderha evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7