Madden 23, son zamanlarda Franchise moduyla ilgili bazı sorunlar yaşıyor ve görünüşe göre oyuncular, 29 Aralık’ta CFM’ye erişmekte hala sorun yaşıyor.

Birkaç gün önce, oyuncular CFM’ye erişemediklerinde sorunlar ortaya çıktı ve EA, sorunun farkında olduklarını tweetledi. İşte geliştirme ekibinden son duyuru:

Bayilik Güncellemesi:

Kullanıcıların dün gece geç saatlerde CFM’ye bağlanırken sorunlarla karşılaştıklarının farkındayız. Araştırmaya başladık ve daha fazlasını öğrendiğimizde bu konuyu güncelleyeceğiz.

Dün yayınlanan bir takip tweet’i, sorunların çözüldüğünü iddia etti, ancak EA kısa süre önce geri adım attı ve birkaç saat önce CFM bağlantı sorunlarının hala farkında olduklarını belirtti.

Tüm bu sıkıntı hala EA’nın soruşturması altında ve onlardan herhangi bir güncelleme hakkında henüz haber almadık.

EA’nın bağlantı sorunlarını çözmesini beklerken, Madden 23 hakkındaki incelememizi okumayı düşünün; burada “Madden NFL 23’ün bazı iyi yeni fikirleri var, ancak çoğunlukla aynı. Grafikler ve sunum iyi, ama sadece. Futbolun bazen kendine ait bir aklı varmış gibi görünürken, yorumcuların sahadaki hareketlere her zaman mantıklı bir tepkisi olmaz. Bayilik modu, zamanınızı geçirdiğiniz yerse, büyük olasılıkla değişikliklerden keyif alacaksınız. Bunun dışında Madden 23 çok tanıdık geliyor.”

EA’dan daha fazla haber aldığımızda gönderiyi güncelleyeceğiz.

oyun-6