Solda The Right Stuff uygulamasının bir ekran görüntüsü var, solda John Mcentee Beyaz Saray bahçesinde yürüyor ve Dan Scavino'yu dinliyor.

Başkan Donald Trump’ın eski yardımcısı John McEntee, Eylül ayında piyasaya sürüldüğünden beri sözde muhafazakar flört uygulaması The Right Stuff’ı tanıtıyor, ancak iki analiz firması, çok az kişinin onu gerçekten indirdiğini bildirdi.
Fotoğraf: Ekran Görüntüsü/Gizmodo – Chip Somodevilla/Getty Images

The Right Stuff, arkadaşlık uygulaması sunan Diğer tüm “uyandırılan” uygulamalara bir alternatif olarak, bildirildiğine göre, piyasaya sürüldükten üç ay sonra kullanıcı ve yeni indirme sıkıntısı yaşıyor. Günlük Canavar ilk önce iki ayrı analitik şirketinin gördüğünü bildirdi Eylül ayında uygulama tekrar çevrimiçi olduğundan beri indirme sayısında şaşırtıcı bir düşüş.

Canavar, uygulamanın Eylül ayında 40.000 indirme oluşturduğunu belirten Sensor Tower firmasına atıfta bulundu. Bu sayı ezici bir seviyeye düştü 1 Kasım’dan 20 Aralık’a kadar 11.000 indirme. Başka bir analitik firması olan Appfigures, Ekim ayında 44.000 indirme olduğunu bildirdi, ancak bu sayı oldukça arttı. O zamandan beri aylarda 17.000.

Gizmodo, indirme sayıları hakkında yorum yapmak için The Right Stuff’a ulaştı, ancak hemen yanıt alamadık.

uygulama şuydu: ilk ortaya çıktı bu yılın başlarında, Başkan Donald Trump’ın eski yardımcılarından John McEntee tarafından ortaklaşa kurulan ve eski Beyaz Saray basın sekreteri Kayleigh McEnany’nin kız kardeşi Ryann McEnany tarafından terfi ettirilen bir girişim olarak. McEntee’ye, aralarında Trump çağının unutulmuş yüzleri de katıldı. daniel huff ve Isaac Staltzer. Uygulama finansal olarak muhafazakar teknoloji milyarderi Peter Thiel tarafından destekleniyor. Bu, elbette inanılmaz derecede ironik, çünkü Thiel bir açık eşcinsel adamve uygulama eşcinsel ilişkilerinden bahsedilmesini kısıtlıyor.

Son zamanlarda McEntee Fox Business’a söyledi uygulamanın ilk altı haftasında 40.000 indirme ve 5.000 aktif kullanıcısı olduğunu. bu tutarlı belirtilen rakamlarla analiz firmaları tarafından.

TDaily Beast, Washington’daki muhafazakar personelin bu kısıtlayıcı uygulamaya en az herkes kadar ilgi gösterdiğini bildirdi. İsimsiz bir yardımcı bildirildiğine göre, arkadaş çevresinden ve sırdaşlarından uygulamayı kullanan kimseyi tanımadığını söyledi. Başka bir DC çalışanı, kuruluşa davet almayı başaran ve etraftaki birkaç kullanıcıyı trolleyebilen bir liberal tanıdıklarını söyledi. Uygulama, tanıştığınız kişileri 100 mil ile sınırlar uygulama mağazası sayfasına göre yarıçap.

Hem hedeflenen kitlenin hem de tasarımının doğasında bulunan sınırlamalar, açıkça kullanıcı büyümesini sınırlayacaktır. Aşırı sağa kur yapmaya odaklanması, biraz daha ılımlı olan herkesi kolayca kapatabilir. The Right Stuff’ın web sitesini yüklerken karşınıza çıkan ilk resim, ön sipariş için açılan bir penceredir. “Liberal Erkek Arkadaşınızın Büyük Beden Kapşonlularından Kurtulun.” TUygulama için ana pazarlama hamlesi, Hinge, Bumble, Tinder veya herhangi bir sayıda muhafazakar fikirli tanışma siteleri gibi tüm bu “çılgın liberal” uygulamalara bir alternatif olmaya odaklanıyor, ancak BT’hala iOS ile sınırlıdır.

Elbette bu, uygulamanın, muhafazakar savunuculuk grubu Turning Point USA’nın “liberal erkek arkadaşını terk et” ürünlerini dağıttığı bildirilen son kış konferansında kendisini tanıtmasını engellemedi.. bu çok alay edilen Turning Point, gençler arasında muhafazakar ideolojiyi yaymaya yöneliktir, ancak markanın reklamını yapan kişiler yalnızca aşağıdakiler gibi tartışmalı kişilerse, bu zor bir pazarlıktır. Kyle Rittenhouse.

Uygulama, App Store’da 5 üzerinden 2,5 yıldız ve yaklaşık 1.200 yorum aldı. İncelemeler, onu kullanan kadınların genel bir eksikliği olduğundan şikayet etti. Bu, kadınları arkadaşlarını davet etmeleri halinde ücretsiz bir premium abonelik sunarak katılmaya teşvik eden uygulamaya rağmen. McEntee, Fox Business’a erkekler ve kadınlar arasındaki oranların yarıya “yakın” olduğunu iddia etti. Ayrıca çoğu kullanıcının yaşları arasında olduğunu iddia etti. 23 ve 35.

Elbette politik olarak varlığını sürdürmek için kısıtlayıcı niteliktedir, The Right Stuff yalnızca davetlidir. Akullanıcı incelemelerine göre, siz bir resim yükleyip kullanıcı bilgilerini gönderene kadar kısıtlamalarını göstermiyor. olarak bahsetmiyorum bile Gizmodo’da var önceden rapor edildi, en az bir kullanıcı, 6 Ocak’taki ayaklanmada olup olmadığıyla ilgili bir soruyu yanıtladığından ve polis tarafından ziyaret edildiğinden şikayet etti. polis. Bir uygulama sözcüsü daha önce herhangi bir kullanıcı bilgisini kolluk kuvvetlerine ilettiklerini reddetmişti.

genel-7