Season of the Seraph ile birlikte Destiny’e pek çok silah eklendi. Bu ikisi Kader 2 Gül tanrısı atışları, bu silahların ilk %1’ini yansıtıyor. Bu El Topu, Pota’daki bir META elyafı olacak ve onu herhangi bir PvP şebekesi için zorunlu hale getirecek. Nasıl elde edileceğinin yanı sıra, göz kulak olmanız gereken Rose God’ın neler yuvarladığına değineceğim.

Büyük bir PvP adamı olmadığımı söyleyerek buna giriş yapmama izin verin. Eğer öyleysen ve benim Gül tanrısı yuvarlamalarıma katılmıyorsan, muhtemelen benim bilmediğim bir şey biliyorsundur. Bildiğim şey, yine de Kader 2 temel düzeyde. Bu nedenle, Denemelere giriş yapmış 100’lerce saatim olmayabilirken, PvP tanrı rulolarında ne arayacağımı biliyorum.

Kader 2 Gül Tanrı Yuvarlanıyor

PvE için Rose God Roll

Resim yoluyla D2Silah Ustası
  • ok ucu molası
  • İsabetli Turlar
  • Hızlı Vuruş
  • Patlayıcı Yük

Rose bir PvE silahı değil ve bu tanrı yuvarlaması bunu yansıtıyor. Bu bir Pota ödülü, bu yüzden açıkça oyunun PvP tarafına eğilecek. Kader 2 daha fazla. Yine de bir Kader Getiren değil ama orta seviye PvE aktivitelerinde bir şekilde yerini tutabilir.

ok ucu molası ve İsabetli Turlar bu Rose da dahil olmak üzere birçok silah tanrısının yuvarlandığı zaman kadar eski bir hikaye. Ancak, değiştirmek istiyorsanız ok ucu menzille ilgili bir namlu için çekinmeyin. PvP’de takas kesinlikle buna değer, ancak bu silahın PvE’de biraz daha iyi hissetmesine yardımcı olabilir. Bununla birlikte, koşarken menzil dünyadaki en önemli şey değildir. Patlayıcı Yük.

Bahsederken Patlayıcı Yükile birlikte çalıştırmayı seçiyorum Hızlı Vuruş. Hızlı Vuruş kısa sürede aldığımız her hassas vuruş için bize daha fazla yeniden yükleme hızı ve kararlılık verecek – hem PvE hem de PvP’de oldukça harika.

Tipik olarak, böyle bir perk işe yaramaz Patlayıcı Yük Hasarınızın büyük bir kısmının silahın mermisinden değil, o yeteneğin patlamasından gelmesi nedeniyle. Yine de, Hızlı Vuruş vurulduğunda tetiklenir, öldürmez, yani ikisi birlikte inanılmaz derecede iyi çalışır.

Ad-clear Hand Cannons söz konusu olduğunda, bu fena değil. Dışarıda çok daha iyi seçenekler var – Fatebringer, D1’den beri kral ve bu değişmeyecek. Ancak bu, orta düzey etkinliklerde işe yarayabilir. Sadece onu bir GM’ye getirme.

PvP için Rose God Roll

PvP için Destiny 2 Rose God Roll.
D2Gunsmith aracılığıyla görüntü
  • ok ucu molası
  • İsabetli Turlar
  • Hareketli hedef
  • Telemetre

Rose o kadar iyi bir Pota silahıdır ki, PvE tanrı yuvarlamasının PvP için bu PvP tanrı yuvarlamasından daha iyi olduğunu iddia edebilirsiniz. Her ikisi de Hızlı Vuruş ve Patlayıcı Yük Guardian v Guardian etkinlikleri için harika, ancak burada seçtiğim iki avantaj da aynı şekilde. Nihayetinde, iki tanrı atışında kullandığım dört avantajın herhangi bir kombinasyonunu kullanabilirsiniz ve ne olursa olsun, Crucible’da bir dünya çırpıcı elde edersiniz.

Denenmiş ve test edilmiş halimi koruyorum ok ucu molası / İsabetli Turlar kombinasyon. Ancak, böyle bir şey için argüman küçük çaplı burası çok gerçek Rose zaten harika bir geri tepme yönüne sahip, dolayısıyla faydaları ok ucu bir şekilde reddedilir. Bununla birlikte, tabanca namlu ile birlikte 100 geri tepme yönüne sahip olacaktır. Eğer almıyorsan Patlayıcı Yük, bir menzil namlusu düşünün. Aksi halde, ok ucu gayet iyi çalışacak.

Onun dışında kullanıyorum Hareketli hedef ve Telemetre – iki üst düzey PvP Hand Cannon avantajı daha. Hareketli hedef görüşünüzü aşağı doğru nişan alırken (ADSing), size daha iyi hareket hızı ve hedef edinimi sağlar. Telemetre nişan alırken düşmeye ve yakınlaştırmaya yardımcı olan daha iyi nişan alma sağlar.

Bu iki avantajın da siz nişan alırken aktif olduğu göz önüne alındığında, birbirleriyle neden bu kadar iyi sinerji oluşturduklarını anlamak kolaydır. Yine de, Telemetre ile de harika çalışacak Hızlı Vuruşolacak gibi Hareketli hedef ile birlikte Patlayıcı Yük.

Eğer bir PvP ana oyuncusuysanız, özellikle eski tarz bir Av Tüfeği/Keskin Nişancı ve El Topu canavarıysanız, bu şeye el atmanız gerekir. Geçmişte egemendi ve şimdi de egemen olacak.

Destiny 2’de Rose Nasıl Gidilir?

Kader 2 Merdiveni Bölme görevi.
Bungie ile görüntü

Rose Hand Cannon’ı gerçekten almak için, “” adlı bir görevi tamamlamanız gerekecek.Merdiveni Bölmek” Seraph Mevsimi sırasında ilk giriş yaptığınız anda bu görevi Lord Shaxx’tan alabileceksiniz.

Dividing the Ladder, Crucible’ın rekabetçi merdivenine sezonluk giriş görevidir – kesinlikle herkese göre olmayan bir şey. Bu görev, sizi statik bir Rose rulosu ile ödüllendirecek ve haftalık rekabetçi zorluklara erişmenizi sağlayacaktır.

Her meydan okuma haftada bir kez yapılabilir ve sizi rastgele bir Gül rulosu ile ödüllendirir. bu senin sahip olduğun anlamına gelir haftada bir tanrı atışında üç atış üç karakterin hepsinde koşarsanız. Bu fazla bir şey değil, o yüzden yerleşin ve öğütmeye hazırlanın.oyun-5