Motorola’nın yaklaşmakta olan akıllı telefonu Moto G 5G (2023) görünüşe göre sızdırıldı. Amerikalı üretici, popüler G serisi telefonlarındaki bir sonraki girişi henüz resmi olarak açıklamadı, ancak en son sızıntı, Moto G 5G’nin (2022) bir devamının yolda olabileceğini gösteriyor. Sızıntı, bir Motorola Moto G 5G (2023) koruyucu kılıfını gösteriyor ve yaklaşmakta olan telefonun varlığını ima ediyor. Sızıntı ayrıca, akıllı telefonun beklenen tasarımını ve yapısını gösteren Moto G 5G (2023) görüntülerini de içeriyor.

Slashleaks gönderildi Salı günü Moto G 5G (2023) için şeffaf bir telefon kılıfının görüntüleri. Sızıntı nereden geliyor kaçak döndürücü, web sitesinde 100’den fazla onaylanmış sızıntısı olan. Görüntüler, keskin kenarlı düz bir gövde tasarımını sergileyen, yaklaşmakta olan ahizenin görüntülerini gösteriyor.

Sızan görüntüler ayrıca ekranın üst orta kısmında delikli bir ön kamera ve arkada çift arka kamera kurulumuna işaret ediyor. Çift kameraların, bir LED flaş içeren dikdörtgen bir kamera modülünde oturduğu görülüyor. Modül aynı zamanda Motorola Moto 5G (2022) gibi 50 megapiksel birincil lensi de ima ediyor.

Görüntülerde ima edilen diğer ayrıntılar arasında ince çerçeveler, sağ taraftaki ses ve güç düğmeleri ve metalik gümüş tasarım ve renk çeşidi yer alıyor. Görüntülerdeki Motorola cep telefonunun tasarımı, kavisli bir gövde tasarımına sahip Moto G 5G’den (2022) tamamen farklı.

Motorola, Nisan ayında ABD’de Moto G 5G’yi (2022) piyasaya sürdü ve daha sonra Kanada’da kullanıma sunuldu. Ahize Hindistan pazarlarında mevcut değildir. Moto G 5G (2022), 20:9 en boy oranı ve 90 Hz yenileme hızı ile 6,5 inç HD+ (720×1.600 piksel) IPS TFT ekrana sahiptir. MediaTek Dimensity 700 SoC tarafından desteklenmektedir ve 50 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahiptir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8