ilk sezon ile ilgili Testere Adam bu hafta sona erdi ve bununla birlikte MAPPA anime’nin eklektik, yaratıcı son sekansları trendi, her bölümün jeneriği farklı bir sanatçı tarafından seslendirildi. En iyi seçimlerinden birini, kendisi de oldukça şık bir anime videosuna sahip olan Eve’in “Fight Song”unda sona sakladı.

Animasyon ve yönetmenliğini, sık sık Eve ile birlikte çalıştığı, kulplarıyla tanınan Marie Yasui üstleniyor. Mariyasuvideo, Eve’in son parçası için olduğundan çok farklı bir ton veriyor. ED dizisi için Testere Adam‘in 12. bölümü, “Katana vs. Chainsaw.” Denji, Power ve Aki, Katana Devil’e karşı kazandıkları zaferden sonra rahatlarken tüm bunların ürpertici hislerle ilgili olduğu yerde, “Fight Song”un asıl müzik videosu kısmen doğaüstü yeraltı dövüş kulübü, kısmen de genç bir adamın kanlı bir şekilde kavga ettiği kurtarma hikayesidir. genç bir kızı korumak için şeytani serseriler ve patronlarının arasından sıyrılmak.

ファイトソング (Fight Song) – Eve Müzik Videosu

Bahsedilen genç kız, görünüşe göre bir ejderhaya dönüşebilir ki bu, bu muhteşem videoyla ilgili birçok harika şeyden sadece biri. Aksiyon net ve harika bir şekilde çerçevelenmiş, dünya hemen sürükleyici. Ama belki de en eğlenceli şey, video tutar gidiyor şarkının bitiminden sonra, videodaki karakterlerin aslında bir müzik videosu çekiyormuş gibi davranan sevimli bir sahte şaka makarasıyla. Sadece birkaç dakika içinde tanıştığımız bu küçük dünyayı şeytanın ötesinde biraz daha canlı hissettirmenin eğlenceli bir yolu.eğlenceli zamanlar.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7