Görünüşe göre Android dünyasında kimse sır tutamaz. Bugünlerde, büyük bir akıllı telefon üreticisinin neredeyse hiçbir lansmanı sürpriz olmuyor, çünkü muhtemelen tahminciler en önemli telefonlar hakkında bilinmesi gereken her şeyi onlar resmi olarak piyasaya sürülmeden çok önce öğrenmiş durumda.

Hikaye 2023’te de farklı olmayacak şekilde şekilleniyor. Galaxy S23 ailesi son birkaç hafta içinde (neredeyse) tamamen sızdırıldı. OnePlus 11 de bunu takip etti. Tasarımdan, teknik özellik sayfasına ve hatta slogana kadar her şey ipucu verdi.

Şimdi, Çinli teknoloji devinin izniyle, OnePlus 11’in bazı resmi tanıtım materyalleri bize sunuldu. Görüntüler, gösterişli yeni bir dairesel kamera modülüne sahip yaklaşan cihazı tüm görkemiyle sergiliyor.

Görünüşe göre, OnePlus 11, şirketin akıllı telefon yelpazesinde temel haline gelen iki çok tanıdık renkte (siyah ve yeşil) gelecek. Akıllı telefonu aşağıda çalışırken kontrol edebilirsiniz.

Doğal olarak, bu, duyurudan önceki haftalardaki gerilimin bir kısmını ortadan kaldırır (ki bu 7 Şubat 2023). Bununla birlikte, bu, OnePlus 11’i daha az heyecan verici bir cihaz yapmaz.

Ne de olsa, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olan 2023’ün ilk büyük amiral gemilerinden biri olacak. Ek olarak, yeni kamera modülü tasarımı ve OnePlus’ın yeni atıcının performansını abartması, mobil fotoğrafçılık meraklılarının dikkatini çekiyor.

OnePlus 11’in sonunda bize geldiğinde teslim edeceğini umuyoruz. Yine de 2023’ün ilginç bir başlangıcına doğru gidiyoruz. “2023’ün en iyi akıllı telefonu” unvanına aday olan bazı büyük adaylar, yılın ilk 2 ayında piyasaya sürülecek. 2022’nin bitmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.telefon-1