Yaklaşan ortak nişancı oyunu Redfall’ı denemek için bekleyen herkes, yakın tarihli bir sızıntıya göre biraz daha beklemek zorunda kalacak. Redfall çıkış tarihinin toplamda yaklaşık altı hafta öncesine ayarlandığı bildirildi ve bu da lansman tarihini Mayıs ayı başlarına itiyor.

Bu Okami’den geldi. Sızıntıyı bir Tweet’te kim ortaya çıkardı:

Yakın tarihli bir örnek Hogwarts Legacy’nin PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleridir. Umarım, altı haftalık gecikme, geliştiricilere oyunu cilalamak için daha fazla zaman verir.

Redfall’ı ilk kez duyuyorsanız veya ne hakkında olduğunu bilmiyorsanız, Redfall’dan resmi açıklama burada. buhar sayfası:

Redfall, Prey ve Dishonored’ın arkasındaki ödüllü ekip Arkane Austin’den açık dünya, kooperatif bir FPS’dir. Arkane’nin özenle hazırlanmış dünyalar ve sürükleyici sims mirasını sürdüren Redfall, stüdyonun imzalı oynanışını bu hikaye odaklı aksiyon nişancı oyununa getiriyor.

Gerçeği Ortaya Çıkarın, Redfall’u Geri Alın

Ada kasabası Redfall, Massachusetts, güneşi ve vatandaşların dış dünyayla bağlantısını kesen bir vampir lejyonu tarafından kuşatma altındadır. Açık dünyayı keşfedin ve vampirlerin görünüşünün ardındaki gizemi çözerken kendinizi derin bir hikaye kampanyasına kaptırın. Kasabanın kanını kurutmakla tehdit eden yaratıklara karşı bir avuç hayatta kalanla ittifak kur.

Yalnız Kal veya Kadro Kur

Redfall, tekli ve çok oyunculu seçenekleri sorunsuz bir şekilde harmanlayarak oyuncunun karanlığa tek başına girmesine veya dört oyuncuya kadar kooperatif için ekip oluşturmasına olanak tanır. Takım arkadaşları, vampir kıyametine yaratıcı çözümler bulmak için farklı kahraman ekipmanlarını deneyebilir ve güçlerini birleştirebilirler. Özel silahlardan oluşan bir cephanelik toplayacak ve yanan silahlar, hayalet dövüşü ve aradaki her şey için oyun tarzınıza uygun benzersiz yükseltmeler ve yeteneklerle karakterinizi özelleştireceksiniz.

Geleneksel Olmayan Kahramanlar Geceye Karşı

Ters giden bilim deneyleriyle yaratılan ve psişik yeteneklerle donatılmış Redfall vampirleri, yaratıcı olmanız için size ve ekibinize meydan okuyacak. Vampir lejyonunun ve onların manyak takipçilerinin üstesinden gelmek için her biri kendi karaktere özgü yetenekleri olan çeşitli kahramanlardan oluşan bir ekip arasından seçim yapacaksınız.

  • DEVINDER CROUSLEY: Kriptozoolog ve hevesli bir mucit. Kendi yarattığı silahlarla donanmış, kendini kanıtlama görevinde.
  • LAYLA ELLISON: Bir şeylerin çok ters gittiği ve onu yoğun telekinetik yeteneklere sahip bıraktığı bir araştırma tesisinde staj yapan bir biyomedikal mühendisliği öğrencisi.
  • REMI DE LA ROSA: Hayatını ön saflarda geçirmiş parlak bir savaş mühendisi. Robot kohortu Bribón’un yardımıyla Redfall’dan sağ kurtulanları kurtarmaya yardım etmeye kararlı.
  • JACOB BOYER: Eski bir askeri keskin nişancıdan özel müteahhitliğe geçti. Redfall’daki garip olaylar, Jacob’ı gizemli bir vampir gözüne ve yanından hiç ayrılmayan hayalet bir kuzgunla baş başa bıraktı.

Redfall’ın Açık Dünyası

Redfall, tanıdık olanla sıra dışı olanı harmanlayan zengin bir dünyada geçen gerçek bir Arkane deneyimidir. Redfall’ın açık dünyası, Prey’s Talos I uzay istasyonu ve Dishonored’s Dunwall’ın arkasındaki usta seviye tasarımcıları tarafından el yapımıdır. Kasabanın bir zamanlar kalabalık olan şehir merkezinden ve tekin olmayan ormanından, yok edilmiş sahil tahta kaldırımına ve ötesine kadar, Redfall’ın pek çok gizemini bir araya getirirken tarikat ileri karakolları ve doğaüstü psişik alanlarda savaşacaksınız.

Bildirilen gecikmeye rağmen Redfall, bu 2023’te Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya sürülecek ve oyun aynı zamanda Game Pass aracılığıyla ilk gün sunulacak.

oyun-6