Şimdiye kadar yalnızca Nintendo Switch ve PC’de mevcut olan Capcom’un Monster Hunter Rise’ı PlayStation ve Xbox’a doğru ilerliyor. Monster Hunter Rise’ın ödül listesi, Xbox ve PS için Ocak 2023’te piyasaya sürülmesinden önce açıklandı.

Monster Hunter Rise Ödül Listesi

PowerPyx, oyun sırasında kilidini açtığınız kupaların tam bir listesini açıkladı. 1 Platin, 2 Altın, 9 Gümüş ve 38 Bronz olmak üzere toplam 50 kupa içerir. kontrol edebilirsiniz PowerPyx Listenin tamamını görmek isterseniz site.

Monster Hunter temel olarak etrafta koşuşturmayı ve dünyayı keşfetmeyi içerir. Geçmişte bu oyunlarla ilgili düzenli bir gelenek, keşif nedeniyle uzunlukları olmuştur. Bağlam açısından, Monster Hunter World, Platinum’u PlayStation’a almak için 300 saatten fazla bir mamut tüketti. Ve aynı başarıyı elde etmek için ortalama olarak en az 150+ saate bakıyoruz. Monster Hunter Rise, aynı çizgileri takip edecek ve platini elde etmek çok zaman alacak gibi görünüyor.

Monster Hunter Rise’dan ekran görüntüsü

Yeni Monster Hunter Rise limanındaki kupalar tam olarak yeni değil. Bu, oyunun 2021’de piyasaya sürülen Steam sürümünde kilidini açabileceğiniz başarıların aynısıdır. PC’de, %100 tamamlama için genellikle 100 saatten fazla zaman harcarsınız, bu nedenle ne kadar süre alacağınızı kabaca tahmin edebilirsiniz. konsolunuzda.

Platformlar

Monster Hunter Rise şu anda Nintendo Switch ve PC’de mevcut. Ancak 20 Ocak 2023’te oyun, PlayStation 4 ve 5, Xbox Series X|S, PC ve hatta Game Pass dahil olmak üzere diğer platformlar için bir bağlantı noktası alıyor.

Monster Hunter Rise’da platine ulaşmayı ve düştüğünde tüm kupaları fethetmeyi mi hedefliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.oyun-5