Arkane Studios’un yeni co-op vampir oyunu Redfall’a sahip olmak ister misiniz? Eh, ne yazık ki, son söylentilere inanacak olursak, oyunun hedeflenen çıkış tarihi biraz ertelendi. Elbette, Microsoft ve Arkane henüz bir Redfall çıkış tarihini resmi olarak belirlemediler, ancak son söylentiler Mart lansmanını umduklarını belirtti. Pekala, içeriden Okami’ye göre (orijinal Mart söylentilerinin kaynağı) oyun dahili olarak Mayıs başına geri çekildi.

Büyük bir gecikme değil, ancak Microsoft’un büyük ölçüde kısır olan 2022 sürüm takvimi göz önüne alındığında, Xbox hayranları yeni içerik için biraz çaresiz kalıyor. Yine de Redfall’dan beklentiler yüksek, yani Arkane’nin uygun cilayı uygulamak için biraz daha zamana ihtiyacı varsa, öyle olsun. Tabii ki, söylentilerde her zaman olduğu gibi, resmi bir açıklama gelene kadar tüm bunları şüpheyle karşılayın.

Redfall’a ayak uyduramadın mı? İşte oyunun resmi açıklaması…

“Massachusetts’in Redfall kasabası, güneşi ve vatandaşların dış dünyayla bağlantısını kesen bir vampir lejyonu tarafından kuşatma altında. Açık dünyayı keşfedin ve gizemi çözerken kendinizi derin bir hikaye kampanyasına kaptırın Kasabanın kanını kurutmak için tehditkar yaratıklara karşı bir avuç hayatta kalanla müttefik olun.”

  • Redfall, tek ve çok oyunculu seçenekleri sorunsuz bir şekilde birleştirir – Tek başınıza veya dört oyuncuya kadar iş birliği için ekip oluşturmak için karanlığa dalın. Takım arkadaşları, vampir kıyametine yaratıcı çözümler bulmak için farklı kahraman ekipmanlarını deneyebilir ve güçlerini birleştirebilirler. Özel silahlardan oluşan bir cephanelik toplayacak ve yanan silahlar, hayalet dövüşü ve aradaki her şey için oyun tarzınıza uygun benzersiz yükseltmeler ve yeteneklerle karakterinizi özelleştireceksiniz.
  • takımınızı seçin – Ters giden bilim deneyleri tarafından yaratılan ve psişik yeteneklerle donatılmış Redfall vampirleri, yaratıcı olmanız için size ve ekibinize meydan okuyacak. Vampir lejyonunun ve onların manyak takipçilerinin üstesinden gelmek için her biri kendi karaktere özgü yetenekleri olan çeşitli kahramanlardan oluşan bir ekip arasından seçim yapacaksınız.

Redfall PC ve Xbox Series X/S’ye geliyor. Şu an itibariyle Microsoft, oyunun yalnızca 2023’ün ilk yarısı olduğunu onayladı.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17