Flipkart, evde ürün hizmeti işine giriyor

e-ticaret firma Flipkart uygulamasında tüm cihazlar için onarım, bakım ve kurulum gibi hizmetleri başlatarak ev ürünleri hizmetleri alanına girdiğini söyledi. Hizmet kolunun ağından yararlanma Jeeves, şirket birkaç ay önce evde ürün hizmetleri için pilot uygulama başlatmıştı. Hizmetler, artık alma ve bırakma hizmetleri de dahil olmak üzere müşterilerin kapısında 19.000 pin kodunda mevcut olacak.

Bununla Flipkart, unicorn ile rekabet edecek Kent Şirketi ve Mr Right, OnSiteGo vb. gibi girişimler.

Ayrıca Oku

Flipkart Health, Pan-Hindistan CEO'su olmayı planlıyor
Walmart Flipkart, MSME'lerin ihracat potansiyelinin kilidini açmasına yardımcı olmak için NSIC ile el ele veriyor

“Jeeves’te, sürekli olarak verimli, müşteri odaklı uçtan uca satış sonrası hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerin örgütlenmemiş ve çevrimdışı hizmet sağlayıcılardan ve ev ürününün piyasaya sürülmesiyle güvenilir satış sonrası hizmetlerden yararlanma konusunda karşılaştıkları zorlukların bilincindeyiz. Flipkart uygulamasındaki hizmetler, müşteriler artık ev ürünleri için servis garantisi ile desteklenen uygun, güvenilir ve uygun maliyetli satış sonrası hizmetlere erişebilecek.” Flipkart GrubuJeeves CEO’su Nipun Sharma söyledi.

Jeeves’in 400 şehirde 300’den fazla yerleşik servis merkezi, 1.000’den fazla servis ortağı ve yaklaşık 9.000 eğitimli mühendisi vardır.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9