Yeni Bıçaklar Çıktı devam filmi, Cam soğanıvizyona girme stratejisiyle ilgili tartışmaları körüklemeye devam ediyor ve şimdi Rian Johnson’ın yönettiği film serisinin elinde başka bir potansiyel çekişme noktası var gibi görünüyor: Chris Evans’ın ilk filmdeki kıyafetlerinin esası.

Bir BBC Radio 1 röportajı sırasında gönderildi Perşembe günü sosyal medyaya, her ikisinde de rol alan Daniel Craig Bıçaklar Çıktı Soğukkanlı dedektif Benoit Blanc’ı canlandıran filmler, Evans’ın karakteri Hugh Ransom Drysdalel’in 2019’un hit filminde giydiği krem ​​rengi örgü süveterin neden bu kadar hayranlık ve heyecanla karşılandığını asla anlamadığını ortaya koydu.

Craig, “Kafamı aşan kısım bu,” dedi. “Anlamıyorum. Sanki, yani Chris Evans bir süveter giyiyor. Sanki çıplak ya da en azından belden aşağısı çıplak, bir süveter giyiyor. ‘Sadece bir süveter giyiyor’ gibiyim.”

Ancak Craig, pek çok hayranlık uyandıran sosyal medya gönderisine ve moda merkezli makalelere yol açan soğuk hava kıyafetleriyle dalga geçmeyi bitirmedi. Aslında, eski James Bond yıldızı bir haber spikeri gibi davrandı ve şöyle duyurdu: “Haberler, ‘Chris Evans kazak giyiyor’ gibi.” Röportajı yapan Ali Plumb bunun bir geçim kaynağı olduğunu belirttiğinde, Craig oyunbaz bir tavırla, “Tabii ki , yaşamaktır. Bunu çok iyi yapıyor. Onu çok güzel giyiyor.”

Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma GizemiCuma günü Netflix’i vuran , yayıncının gizem filmini sadece bir haftalık bir sinema gösterimi verme kararı üzerine sektörde kaşlarını kaldırdı. CEO Reed Hastings, masada bol miktarda gişe doları bıraktığını kabul ederken bile stratejiyi savundu.

Filmin kadrosunda ayrıca Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson ve Dave Bautista yer alıyor.sinema-2