Apple, yeni HomeKit mimarisine yükseltme seçeneğini geçici olarak geri çekiyor

teknoloji dev Elma yeni sürüme yükseltme seçeneğini geçici olarak kaldırdı Ev Kiti cihazlarında mimari.

Açıklama, birkaç kullanıcının sorun ve sorunları bildirmesinin ardından geldi. Ev MacRumors’a göre, iOS 16.2 çalıştıran cihazlara yükseltme yüklendikten sonra uygulama.

Yeni bir Ev uygulaması mimarisine yükseltme yeteneği, iOS 16.2 ve macOS Ventura 13.1’deki temel özelliklerden biridir ve teknoloji devi, yükseltmenin “gelişmiş performans ve güvenilirlik” sunduğunu iddia etmektedir.

Kullanıcılar tarafından bildirilen sorunlar arasında HomeKit cihazlarının “güncelleniyor” veya “yapılandırılıyor” durumunu göstermesi, cihazların tamamen kaybolması, Ana Sayfayı diğer kullanıcılarla paylaşma davetlerinin başarısız olması, HomeKit Güvenli Raporda, video kaydının çalışmaması ve çok daha fazlası belirtildi.

Ayrıca Oku

Apple, çığır açan amp39 shiftamp39'u, çalışan sözleşmelerindeki gizlilik maddelerini sona erdiriyor
Apple, AR'yi daha gerçek hissettirmek için teknoloji üzerinde çalışıyor iddia raporu

Ancak şimdi şirket bir destek sayfasında “Yeni Ev mimarisine yükseltme seçeneğini geçici olarak kaldırdık. Yükseltme seçeneği yakında geri gelecek. Halihazırda yükselttiyseniz, bu değişiklikten etkilenmezsiniz.”

Bu arada, geçen hafta teknoloji devi, çoğu bilgisayarda aktif olarak kullanılan bir sıfırıncı gün güvenlik açığını düzeltmişti. iPhone’laren son iOS yazılım güncellemesinde.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9