Xiaomi CEO’su Lei Jun, Weibo sayfasında yeni Redmi K60 serisi akıllı telefonların birkaç yeni tanıtımını yayınladı.

Tanıtım görsellerinde Redmi K60 resmi olarak “acımasız amiral gemisi” olarak anılıyor. Daha önce, Snapdragon 8 Gen 2 tek çip platformuna dayalı bir akıllı telefonun popüler AnTuTu kıyaslamasında 1,35 milyon puan kazandığı bildirilmişti.


Tutkulu olduğunuz yolu seçtiğinizde, zor modu etkinleştirmek anlamına gelir. Bitiş çizgisine ulaşmak için daha hızlı olmalısınız, rakiplerinizden daha hızlı, başkalarının beklentilerinden daha hızlı, daha güçlü olmalısınız, kendinizden daha güçlü olmalısınız, geçmişinizden daha güçlü olmalısınız. Bu yoğun bir çile ve hayal gücünün ötesinde zorlu bir yolculuk ama hedefinize ulaşacaksınız.


redmi

Redmi K60 serisinin sırasıyla Dimensity 8200, Snapdragon 8 Plus Gen 1 ve Snapdragon 8 Gen 2 tek çipli sistemlerle donatılacak olan Redmi K60E, Redmi K60 ve Redmi K60 Pro olmak üzere üç model içereceği aktarılıyor. Redmi K60 akıllı telefon serisinin tamamı 16 GB RAM ve 512 GB flash bellek alacak. Akıllı telefonlar, 2K’ya kadar çözünürlüğe sahip ekranlar, 120 watt kablolu şarj desteği ve optik görüntü sabitleme özelliğine sahip yüksek kaliteli bir kamera alacak.


Duyuru 27 Aralık’ta yapılacak.genel-22