Bu hafta tanıtılan yeni Marvel Snap Vormir konumu, yalnızca orada feda edilen kartlar için değil, ücretsiz oyun için bazı baş ağrılarına neden oluyor gibi görünüyor. Kart oyununun en son konumu, her oyuncunun kartları açıldığında bazı gecikmelere neden oluyor gibi görünüyor, animasyonlar yalnızca uzun bir aradan sonra yükleniyor ve oynatılıyor.

Bu çok büyük bir gecikme değil – dakikaların bitmesinden falan bahsetmiyoruz – ama Marvel Snap’in normalde yüksek olan temposunu çığlık çığlığa durma noktasına getirmek için yeterli. Vormir ilk tanıtıldığında sorun daha belirgindi – Marvel Snap’in haftalık yeni alanları 48 saat “öne çıkarılıyor”, yani tahtadaki üç oyun konumundan biri olarak görünme şansları %40 daha yüksek.

Vormir artık öne çıkan spot ışığına sahip değil, ancak yine de normal konum havuzundan çekilebilir. Vormir’in garip tarafı, o konumda oynadığınız ilk kartın yok olması, dolayısıyla onu kazanmak için önce bir kartı feda etmeniz gerekecek.

Ocak ayında gelecek olan bir sonraki savaş geçişinde hangi kartların, konumların ve kozmetiklerin yolda olduğunu görmek için bir sonraki Marvel Snap sezonuna bir göz attık. oynayabilirsin Steam’de ücretsiz.oyun-2