Kara Cuma ve Siber Pazartesi’yi kaçırdıysanız sorun değil. Powerbeats Pro’daki bu harika fırsat da dahil olmak üzere hala bazı harika fırsatlar var.

Şu anda, Powerbeats Pro, Amazon’da sadece 149 ABD Doları (yeni sekmede açılır). Bu, orijinal perakende satış fiyatından 100 $ indirimli ve bu harika egzersiz kulaklıkları için şimdiye kadarki en düşük fiyatı bağlıyor. Bu indirim mevcut üç renk için de geçerlidir: siyah, fildişi ve lacivert, bu nedenle test ettiğimiz en iyi antrenman kulaklıklarından birini almak istiyorsanız şimdi tam zamanı.

Powerbeats Pro incelememizde 5 üzerinden 4,5 gibi çok yüksek bir puan verdik. Çalışırken gevşemeyen rahat ve dengeli oturması ve ciddi şekilde uzun pil ömrüne sahip olması nedeniyle kulaklıkları övdük. Artı, iPhone kullanıcıları için, Powerbeats Pro’nun Apple cihazlarıyla sorunsuz entegrasyonu, iPhone’larla AirPod’larla olduğu kadar kolay eşleştirme sağlar.

Bu kulaklıkları çaldığımız tek şey, hantal taşıma çantasıydı. Ve
Gürültü önleyici kulaklıklar arıyorsanız, yeni AirPods Pro 2 daha güçlü gürültü önleme sunar. Genel olarak, yine de, bu Amazon’da harika bir kulaklık fırsatı. Bu nedenle, bu kulaklıklar hala şimdiye kadarki en düşük fiyatlarındayken hızlı hareket ettiğinizden emin olun.genel-26