Bu hafta olduğunu biliyor muydunuz? ONLAR Haftası OnePlus 11 sızıntıları ve haberler? Değilse, endişelenmeyin – eğlenceye katılmak için çok geç değil! Bu sefer, bildirecek heyecan verici bir şeyimiz var: OnePlus 11’in varlığını belgeleyen gerçek fotoğrafik kanıt!

Görüntüler, Çin’in tüm telefonların geçtiği telekomünikasyon sertifika kurumu olan TENAA listesinden alınmıştır. tarafından bildirildi MySmartFiyat.

Şimdi, zaten biliyorduk Bunlar sadece sızdırılmış görseller olsa da, OnePlus 11’in nasıl görüneceği. Biz de bildirdik OnePlus’ın “bir uyarı kaydırıcısı olacak mı” ve “kameralar nasıl görünecek” gibi hayranlardan sık sorulan bazı soruları ele alan tweet attığı yeni bir teaser. TENAA sertifikasyonundan alınan fotoğraflar, bu yanan sorular hakkında ek onaylar sağlar.

Yukarıdaki resimde görünen Uyarı Kaydırıcısı ile başlayarak. Ah, evet – eski ama altın rengi fiziksel düğme, bu noktada OnePlus telefonlarının temelini oluşturdu. Bu nedenle, hiç kimse onun kaldırıldığını görmekten mutlu olmadı. Oneplus 10T. Şimdi, OnePlus’ın onu OnePlus 11’e dahil etmekle akıllıca bir seçim yaptığını görüyoruz.

Bu fotoğraflarda OnePlus 11’in dairesel üçlü kamera kurulumu yer alırken, bir ayrıntı eksik gibi görünüyor: dünkü tweet’in teaser’ında yer alan Hasselblad logosu. Belki de yukarıda gösterilen fotoğraflardaki telefon, sertifikasyon süreci için logonun uygulanmasını gerektirmeyen bir üretim öncesi birimdir.

Görsellerden ses rocker’ın solda yer alacağını, güç butonunun ve Alert Slider’ın ise telefonun sağ tarafında olacağını anlayabiliyoruz. Ön ekranda yer alan ışık yansımalarından ekranın yanlara doğru kavisli olduğunu anlayabiliriz. Zar zor görünse de, ekranın sol üst köşesinde de delik delme tarzı bir kamera dikkat çekiyor.

OnePlus 11’den ne bekleyebiliriz?

Yaklaşan telefon sürümlerinde tipik olarak, Başka bir TENAA listesi sayesinde, temelde tüm OnePlus 11’in dahili bileşenlerini zaten biliyoruz. En önemlisi, en son teknolojilerle donatılacak. Snapdragon 8 Gen 2, 4.870 mAh pil ve rakibinin bu tür gereklilikleri hariç tutma konusundaki şaşırtıcı kararına rağmen, kutusunda 100W’lık bir şarj cihazıyla birlikte gelecek.

Telefon, 3216×1440 çözünürlüğe ve 120Hz tazeleme hızına sahip 6.7” AMOLED panele sahip olacak. Devam eden Hasselblad ortaklığı göz önüne alındığında, kamera kurulumundan oldukça yüksek performans bekliyoruz. Bu işbirliğinin meyveleri en son Fotoğrafik yeterlilik açısından kesinlikle kendi zeminini tutabilen OnePlus 10 Pro.

OnePlus 11 ne zaman satışa çıkacak?

Şu an için resmi bir çıkış tarihimiz olmasa da, gelecek yıl 7 Şubat olarak belirlenen resmi lansman etkinliği için tarih. Çıkış tarihine gelince, önceki OnePlus amiral gemisi sürümlerine dayanan kendi spekülasyonlarımız var. Bunlar temel olarak gelecek yılın Mart ve Nisan ayları arasında bir yere denk geliyor.

OnePlus 11 ile ilgili haberlerin gidişat hızı göz önüne alındığında, etkinlik başladığında OnePlus’ın gerçekte ne göstereceğinden daha fazlasını biliyor olabiliriz, ancak bunu öğrenmek için bizimle birlikte kalmanız ve gemiye tırmanmanız gerekir. saat 11 yutturmaca treni.telefon-1