Nintendo Entertainment Podcast, Noel sezonundan sadece birkaç gün önce burada! Ve adamların tartışacak çok şeyi var!

İlk olarak, çocuklar oyun istismarlarını tartışırlar. Todd, Persona 5 Royal oynamamasını ve Fire Emblem Heroes’a “bağımlılığını” tartışıyor! Scott, Samurai Maiden ve oynadığı diğer bağımsız oyunlardan bahsediyor. Son olarak Will, FEH, Splatoon 3 ve Mass Effect Legendary Edition’ı da oynadı!

Sonra haberlerde! Splatoon 3 yeni bir Splatfest konusu alıyor ve formülde değişiklikler yapıyor! Üçgen Stratejisi satılan bir milyon birime ulaştı, Joy-Cons size Nintendo’dan geri ödeme alabilir ve Ash Pokemon animesinden ayrılıyor! Gözyaşları garantilidir!

Son olarak, ana etkinlikte çocuklar, yan ürünü veya başlangıç ​​hikayesini hak eden Nintendo serilerini tartışmak için “Oyun Yapımcıları” oluyorlar! Hangi diziyi seçecekler? Seçimler sizi şaşırtabilir!

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Entertainment Podcast’in keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecekteki bölümleri için temaları açmak için SİZİN önerilerinizi istediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a şu adresten ulaşabilirsiniz: @Guardians_ComicTellius Tyler’da @TylerKelbaugh94veya Wario Will’de @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

oyun-4