Etkinlik alanı rezervasyon platformu Tutti, başlangıç ​​hedefi olan 240.000 Sterlin’i aşan bir kitle fonlaması artışında 300.000 Sterlin’i başarıyla güvence altına aldı.

Etkinlik alanı sahiplerine kreatiflerden gelen rezervasyonları yönetmeleri için dijital bir platform sunan Londra merkezli Tutti, fonları kalabalık yatırım platformunda güvence altına aldı ekiciler.

Şirket, daha önce yaratıcı endüstrilerde çalışmış olan CEO’su Gabriel Isserlis tarafından 2018 yılında kuruldu. Isserlis, mekan rezervasyonları için tekil merkezlerin eksikliğini fark ettikten sonra Tutti’yi yarattı.

“Ev sahiplerinin kendi rezervasyon sistemleriyle yaşadıkları mücadeleleri ilk elden görebiliyordum – zaman alıyordu, hatalar yapılıyordu ve ev sahipleri en iyi yaptıkları şeyi yapmak, yani insani yönü ele almak yerine süreci yönetmek için saatler harcıyorlardı. onların işi,” dedi Isserlis.

“Güçlü yazılımımız, zahmetsiz sorgulamalar, pazarlık ve basit, güvenli çevrimiçi ödemelerle rezervasyon yönetiminin dakikalar içinde yapılmasını sağlıyor.”

Isserlis şunları ekledi: “Nihayetinde Tutti, sahiplerine hızlı ve şeffaf bir çözüm sağlıyor, böylece en iyi yaptıkları şeye odaklanmaya devam edebiliyorlar: yaratıcılığın gelişmeye devam etmesi için harika alanlar yaratmak.”

Tutti, platformu kullanan 4.000’den fazla reklam öğesi ve bugüne kadar üzerinde 1.500 listeleme olduğunu iddia ediyor.

Şirket, yeni fonları, işi Londra’daki etkinlik yeri rezervasyonunun ötesinde ülkenin geri kalanına genişletmek için kullanacak. Kitle fonlaması turunun başarısı, girişime 1,5 milyon sterlinlik ön para değerlemesi kazandırdı.genel-11