Ne bilmek istiyorsun

  • Stardock’un WindowBlinds 11’in en son sürümü, bilgisayarınızın Windows 95 kullanıyormuş gibi görünmesini sağlar.
  • Windows Classic teması, pencere çerçevelerini, Görev Çubuğunu ve işletim sisteminin diğer öğelerini Windows’un eski sürümü gibi görünmesini sağlar.
  • WindowBlinds11’i Start11 ile eşleştirmek, masaüstünüzü tamamen klasik bir PC gibi görünecek şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Windows 11, Microsoft’un en son işletim sistemidir. Modern bir arayüz, yeni özellikler içerir ve hala desteklenmektedir, ancak bazı insanlar işletim sisteminin görünümünü beğenmemektedir. Stardock’tan WindowBlinds 11 geliyor. artık bir Windows Classic teması var (yeni sekmede açılır) bu, sisteminizin Windows 95 çalıştırıyormuş gibi görünmesini sağlar.

Stardock, Windows XP’ye benzeyen bir temayla WindowBlinds 11’i bu yılın başlarında piyasaya sürdü. Artık kullanıcılar, yeni eklenen Windows Classic temasıyla zamanda daha da geriye gidebilirler.

WindowBlinds ve Stardock’ın diğer uygulama paketi hem Windows 11 hem de Windows 10’da çalışır, böylece Windows’un en son sürümüne yükseltme yapmamış olsanız bile bilgisayarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz.

(İmaj kredisi: Stardock)

Stardock’a göre en iyi deneyimi istiyorsanız, Start11’in yanı sıra WindowBlinds 11’e de ihtiyacınız olacak. Her iki programa sahip olduğunuzda, Başlat menünüz, Görev Çubuğunuz ve pencere çerçevelerinizin tümü eşleşen bir temaya göre özelleştirilebilir. Windows 95’ten ilham alan Windows Classic teması varsayılan olarak mevcuttur, ancak diğer temaları Stardock’un pazarından indirebilirsiniz.genel-20