Genshin Impact’in Ley Line Overflow etkinliği, oyuncular Original Resin kullandığında çifte ödül sağlamak için anime oyununun 3.3 sürümü güncellemesinde geri dönüyor. HoYoverse, merakla beklenen karakter afişleri yayına girdiğinde bu Genshin Impact etkinliğini bırakma eğilimindedir. Bu kez, etkinlik dönemi 9 Ocak’tan 16 Ocak’a kadar sürecek – bu, oyuncuların Raiden Shogun ve Kamisato Ayato için çiftçilik malzemesi olma ihtimalinin yüksek olduğu aynı süre.

Raiden Shogun ve Ayato sancakları 27 Aralık’ta yayında olacak, bu nedenle Ley Line Overflow etkinliği, bulabildikleri kadar çok mora ve seviye atlama kitabına ihtiyaç duyan oyuncular için büyük bir yardımcı olacak. Yetenek seviyelerini, karakter seviyelerini ve hemen hemen tüm silah veya eser yükseltmelerini artırmak için Mora gereklidir, bu arada karakter seviyelerini 90’a yükseltmek için seviye yükseltme kitapları gerekir.

Raiden Shogun, piyasaya çıktığından beri hemen hemen her Genshin Impact kademe listesinin başında yer alıyor ve Ayato genellikle onun sadece bir kademe altında, bu da bu karakterlerin her ikisinin de birkaç farklı takım bileşimine ciddi bir güç artışı sağlayabileceği anlamına geliyor. Bu, özellikle Yutan Şimşek Mızrağı ve Haran Geppaku Futsu kılıcı gibi ilgili silahlarını almaya karar verirseniz geçerlidir.

Ley Line Overflow, Orijinal Reçine bir ley hattında kullanıldığında iki kat ödül verir, ancak bu etki günde yalnızca üç kez olabilir, bu nedenle istediğiniz malzemeleri akıllıca seçin.

kontrol edebilirsiniz resmi yazı Genshin Impact sürüm 3.3’ün ikinci yarısında gelen olaylarla ilgili tüm ayrıntıları okumak için HoYoLAB’da.

Ley Line Overflow etkinliği, yeni Dendro karakterleri Alhaitham ve Yaoyao’nun piyasaya sürülmesiyle birlikte ağır vurucu Hu Tao, Yelan ve Xiao yeniden çalıştırılacağından, Genshin Impact sürüm 3.4 güncellemesi için materyalleri öğütmek için de kullanılabilir.oyun-2