Hepimiz ne kadar iyi olduğunu biliyoruz Sony ses ürünleri, özellikle gürültü bastırma hakkında konuştuğumuzda gerçekten öyle. Temel olarak, konu gürültü engelleme teknolojisi olduğunda, 1000 serisindeki tüm kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar besin zincirinin en üstünde yer alır. Ve şimdi, kulaklık serisinin en son modelini 100 $’lık büyük bir indirimle alabilirsiniz. Normalde, WF-1000XM4’ün fiyatı 279 ABD dolarıdır, ancak şimdi bu mükemmel kulaklıklardan bir çiftini yalnızca $179.99!

bu Sony WF-1000XM4 günümüzde mevcut olan en gelişmiş gürültü önleyici kulaklıklardan bazılarıdır. Birinci sınıf 32 bit sinyal işlemcisi ve arka plan gürültüsünü %99,9’a kadar engelleyen HD hibrit aktif gürültü önleme teknolojisi ile güçlü ses sunarlar.

Yapabilirsin Daha fazla ayrıntı için tam incelememize göz atın, ancak kısaca, bu kulaklıklar günlük ses deneyiminiz için ihtiyacınız olan tek şey olacak. İşte ses kalitesiyle ilgili incelemeden bir alıntı ve ses söz konusu olduğunda Press’in çok seçici olduğunu unutmayın.

“Enstrüman ayrımı harika ve her şey kulağa hoş bir şekilde tanımlanmış ve minimum bozulma ile geliyor. Bunları hem en sevdiğim parçaların her karmaşık detayı duyulabilir şekilde keyfini çıkarmak hem de şarkıları güvenle araştırmak ve öğrenmek için kullanabilirim.”

Bu nedenle, yeni bir kulaklık arıyorsanız, bunlardan bir çift almaktan çekinmeyin. Son modellerin bu tür indirimler alması nadirdir ve bu uzun sürmeyebilir.

Ayrıca Oku:telefon-1