Elden Ring’deki her büyüyü bulmak biraz zaman alacaktır, ancak tüm büyüleri ve büyüleri toparlamak zor değildir. Aslına bakarsanız, oyunun oldukça erken aşamalarında birkaç kısa adım izlenerek erişilebilen Swift Glintstone Shard gibi çoğu nispeten zahmetsizce elde edilebilir. Bu büyüyü koleksiyonunuza nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Swift Glintstone Parçası açıkladı

Swift Glintstone Shard, kullanmak için 12 Zeka gerektiren bir büyücülüktür. Çok kısa bir menzile sahiptir ve orta düzeyde hasar verir, ancak çok hızlı ateş eder. Kullanırken sizi yavaşlatmayacağından, atlı dövüşler için iyi bir seçenektir.

Şimdi oynuyor: Godrick the Grafted ve Stormveil Castle – Elden Ring Lore

Swift Glintstone Shard’ın eşya açıklaması şöyle:

Raya Lucaria Akademisi’nin parlak taş büyülerinden biri. Parıltı taşı, düşmanlara hızlı büyülü mermiler fırlatan bir kanal görevi görür. Bu büyü, başka bir eylem gerçekleştirildikten sonra gecikmeden kullanılabilir. Taş taca layık olmayanlar, büyücülüğe yaptıkları kısa yolculuklarını tipik olarak burada bitirirler.

Swift Glintstone Shard’ı nerede bulabilirim?

Swift Glintstone Shard, Waypoint Ruins’te bulunan Sorceress Sellen’den satın alınabilir. [1] Limgrave’de. Büyüyü yalnızca 600 rüne satıyor, ancak onu satın alma yeteneğinin kilidini açmak için ona belirli bir parşömen vermeniz gerekecek.

Yol Noktası Harabeleri

Akademi Parşömeni, Limgrave’in kuzey kısmındaki eski zindan patronu Stormveil Kalesi’ni öldürdükten hemen sonra ziyaret edebileceğiniz Liurnia of the Lakes’te bulunur. Academy Scroll’a biraz daha erken sahip olmak istiyorsanız, bir kısayol kullanarak bu zindanı atlayabilirsiniz. Ne yapmaya karar verirseniz verin, kaydırma kolayca bir mezar [2] biyomun uzak güney kesiminde ve keşfederken doğal olarak karşılaşmanız muhtemeldir.

Akademi Parşömeni
Akademi Parşömeni

Parşömen elinize geçtiğinde, Waypoint Ruins’e geri dönün, mahzene giden merdivenlerden aşağı inin ve Mad Pumpkin Head patronuyla savaşmak için buradaki sisin içine girin. Bu hantal düşmanı alt etmek çocuk oyuncağı ama kafasının hasara karşı bağışık olduğunu unutmayın. Saldırılarınızı onun poposuna veya karnına yönelik tuttuğunuz sürece, kısa sürede yere serilecektir. O geldiğinde, kapıdan geç ve Sahire Sellen ile iletişime geç, Akademi Parşömeni’ni ver ve artık sana Swift Glintstone Shard’ı satabilecek.

Oldukça dolambaçlı görev serisini takip ederseniz, bu NPC sonunda bu noktadan hareket edecektir. Buna rağmen nereye giderse gitsin tüm büyülerini satmaya devam edecek. İsteklerini nasıl yerine getireceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Büyücü Sellen görev kılavuzumuzu takip edin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1