2016’da Ark Survival of the Fittest’i ilk kez kontrol ettiğimizde, battle royale oyunları hâlâ oldukça nişti – modlanmış oyun modları ve özel Arma sunucularının alanıydı. O zamandan bu yana her şey çok değişti ve Studio Wildcard’ın bu türe girişi artık altı yıl sonra birçok yaşam kalitesi ve diğer güncellemelerle birlikte Steam’de bulunan bir prototip sürüme sahip.

Survival of the Fittest’teki temel fikir her zamanki gibi aynı: üretim malzemeleri ve vahşi dinozorlarla dolu, daralan bir oyun alanında hayatta kalan son kişi(ler) olun. Battle Royale oyunları arasında benzersizdir, çünkü gerçekten bir araya getirebilirsiniz. bir dinozor ordusu bir tavuk yemeğinin Jurassic versiyonu arayışınızda yanınızda savaşmak için.

Buradaki fragman, Steam prototipinde bulacağınız bazı yeni özelliklerden geçiyor:

Yağma, dinozor evcilleştirme ve zırh elden geçirildi; yeni bir dinamik mini harita var; UI/UX geliştirildi ve artık modern bir akıllı ‘ping’ sistemi içeriyor; ve ada boyunca sizinle birlikte dolaşan yeterince dino ordunuz olduğunda, onları kontrol etmek için bir RTS moduna bile girebilirsiniz.

Evcilleştirdiğiniz dinozorlar jetonlara dönüştürülebilir, böylece diğer dinozorlar kötü bir belaya girerlerse hızlıca onları iyileştirmek için kullanabilirsiniz – ve burada kendimize karşı dürüst olalım, ‘kötü sıyrıklar’ bir nevi Bütün mesele dinozorların.

Çok aptalca, dişlek bir eğlence gibi görünüyor ve sen de yapabilirsin. şimdi atla – veya 2022’nin bu son günlerinde PC’de mevcut olan diğer harika dinozor oyunlarından herhangi birine göz atın.oyun-2