Crucial P3 1 TB SSD, fiyat ve performans açısından büyük bir değer sunarak size M.2 form faktörünün rahatlığını sunarken aynı zamanda NVMe PCIe 3.0 hızlarını da barındırır. Özellikle Noel için bir sürü yeni oyun aldıktan sonra, çok sayıda hızlı depolamaya sahip olmak her zamankinden daha önemli ve bu sürücü şu anda Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyata.

Paranızın karşılığını fazlasıyla aldığınıza göre piyasadaki oyun seçenekleri için en iyi SSD’lerden biri olan bu yeni tüm zamanların düşük fiyatları, Crucial P3 1 TB SSD’yi daha da iyi bir seçim haline getiriyor.

Normalde size 89,99 ABD Doları geri verecekken, şimdi %33 indirimle sizin olabilir, bu da size 30 ABD Doları tasarruf ettirir ve fiyatı yalnızca 59,99 ABD Dolarına düşürür. Birleşik Krallık’ta alışveriş yapanlar da 66,98 £ GBP’ye yeni bir depolama alanı satın alarak harekete geçebilirler.

Crucial P3, 3.500MB/sn okuma hızıyla hâlâ kullanmakta olabileceğiniz eski SATA SSD’den neredeyse altı kat daha hızlıdır. Bu sürücüde en iyi PC oyunlarını oynamak, hızlı yükleme süreleriyle bir zevktir ve işletim sisteminize de hız artışı sağlayabilir.

Eğer sen Amazon Prime’a abone olun, Crucial P3 1TB’nin ertesi gün teslimatla daha da erken kapınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Yeni aboneler ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme süresi alabilir, bu da hizmeti bir kuruş ödemeden alabileceğiniz anlamına gelir. Yine de, bu SSD anlaşması sonsuza kadar sürmeyeceğinden beklemeyin.oyun-2