her yerde ne var paranın şu anda satın alabileceği en iyi tablet? Samsung’un Galaxy Tab S8 Ultra? Büyük bir ekranda Android’in doğasında var olan sınırlamaları ve o 14,6 inçlik devin hantal boyutunu göz önünde bulundurursanız muhtemelen hayır.

Bu arada Apple’ın en yeni iPad Pro güç santralleri, özellikle Microsoft’un sık sık indirime girdiği bir şeyle karşılaştırıldığında, tam olarak değer şampiyonları değil. Surface Pro 8. 2021 sonbaharında piyasaya sürülen bu aynı zamanda oldukça büyük (ve ağır), 2880 x 1920 piksel çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızı özelliklerine sahip 13 inç PixelSense Flow ekrana sahip ve ölçekleri yakınlaştırıyor 900 gram.
Bu son rakamla yaşayabilirseniz, Pro 8’in iPad Pro (2022) ikilisine kıyasla ileri yaşı, sizi yıl sonunda 600 $ gibi olağanüstü bir indirimle satın almayı düşünmenizi kesinlikle engellememelidir.

Bu, Intel Evo platformuna dayanan ve Core i7 işlem gücüyle donatılmış, kesinlikle son teknoloji ürünü bir yapılandırmaya bağlı olmadan doğrudan Amazon tarafından sunulur (bazı vurup kaçıran üçüncü taraf satıcılar yerine).

Açıkça en yeni nesil Intel Core yongasından bahsetmiyor olsak da, bu yine de Apple M2 ile güçlendirilmiş Apple’ı alt edecek kadar hızlı ve verimli olmalı. altıncı nesil iPad Pro 12.9 çoğu günlük görevde ve kullanım durumunda. Tam Windows 11 yazılım desteğiyle birleştiğinde, bu ultra üst düzey donanım, 1.599,99 ABD Doları liste fiyatının altında yukarıda belirtilen 600 ABD Doları karşılığında rakipsiz hareket halinde üretkenlik sunacaktır.

Bu oldukça düşük Surface Pro 8 modeli aynı zamanda hızlı bir 256 GB katı hal sürücüsü ve en az 16 gig RAM içerir ve bu iki açıdan da Apple’ın karşılaştırılabilir fiyatlı 12,9 inç iPad Pro’sunu gölgede bırakır.

Tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak için inanılmaz derecede nadir bir fırsat gibi görünse de, Best Buy’ın Kara Cuma’da aynı fırsatı sunduğunu bilmelisiniz. Ancak bu arada Intel Core i7/256GB SSD/16GB RAM Surface Pro 8 birimlerinin tamamen tükenmesiyle bu bitmekle kalmadı. Evet, bu özel varyant artık Best Buy’da (veya Microsoft’ta) mevcut değil, bu da Amazon’un yeni sıcak anlaşmasını çok daha sıcak ve geri çevirmeyi zorlaştırıyor.telefon-1