Destiny 2 Trials of Osiris, Bungie’nin oyunun en sadık oyuncularını çeken hafta sonu PvP karşılaşması, oyunun sunduğu en iyi ganimetlerden bazılarını veriyor. En yetenekli oyuncular, ustalaşıldığında daha yüksek istatistiklere sahip olan ve ek bir perk yuvasına sahip Adept silahları bile kazanabilir. Ancak, bir püf nokta var: Hazineyi toplamak üzere Deniz Feneri’ne erişmek için kayıpsız yedi oyun kazanmalısınız.

Ancak, meydan okumaya hazırsanız, o zaman arenada zafer kazanma şansı için en iyi Destiny 2 Warlock yapınızı, en iyi Destiny 2 Titan yapınızı veya en iyi Destiny 2 Hunter yapınızı donatma zamanı.

Trials’ta yeniyseniz veya oyun kipindeki yenilikleri tazelemek istiyorsanız, Destiny 2 Trials of Osiris kılavuzumuz bilmeniz gereken her şeyi içeriyor.

Trials of Osiris ne zaman başlıyor?

Osiris denemeleri her yıl başlar Cuma 09:00 PST / 12:00 EST / 17:00 UTC ve aynı zamanda Salı gününe kadar kalacak.

Bu hafta sonu Trials of Osiris Adept silahı ve haritası nedir?

23 Aralık – 27 Aralık hafta sonu için bu Osiris Adept Denemeleri silahı, etki, kullanım ve nişan alma yardımı istatistiklerinde yüksek efsanevi bir Adept savaş yayı olan Whistler’s Whim’dir. Bu silahın popüler avantajları arasında Rapid Hit ve Kill Clip yer alır.

Bu silahın Adept versiyonunu kazanmak için oyuncular, bu hafta sonu Midtown haritasında yer alan Zone Control oyun modunda Kusursuz olmalıdır.

Ustalıkla yapıldığında, Adept silahları her stat için +3 (darbe hariç), artı normal +10 stat alır ve güçlü Adept modlarını donatabilen tek silahlardır.

Kusursuzluğa ulaştıktan sonra, her ek galibiyetin bonus Deneme Engramları, usta silahlar, prizmalar ve Yükselen Parçalar düşürme şansı vardır. Bu, Kusursuz durumunuzu kaybetseniz bile geçerlidir.

Sezon için Trials of Osiris Adept silah havuzu aşağıdakileri içerir:

 • Burden of Guilt efsanevi füzyon tüfeği
 • Affet efsanevi yan silah
 • Inquisitor efsanevi av tüfeği
 • Whistler’s Whim efsanevi yayı
 • Yüce Trush efsanevi el topu
 • Sarsılmaz Görev efsanevi makineli tüfek

Osiris ödüllerinin denemeleri

Ancak, Trials of Osiris’te Kusursuz olmayı başaramasanız bile yine de harika ödüller kazanabilirsiniz. Basitçe Deneme oynamak, oyunculara, odaklanmadığında, halihazırda oyuncunun koleksiyonunda olmayan bir Deneme öğesi verecek olan Deneme engramları verir. Ek olarak, maçlara katılarak Pinnacle ödülleri kazanma şansınız olacak.

Oyuncular ayrıca itibar derecelerine göre aşağıdakileri kazanabilirler:

 • İtibar Derecesi 4: Yükseltme Modülü (2)
 • İtibar Derecesi 7: Geliştirme Prizması (3)
 • İtibar Sıralaması 10: Deneme Silahı (Her kademe sıfırlaması için değişiklikler)
 • İtibar Derecesi 13: Yükseltme Modülü (2)
 • İtibar Sıralaması 16: Deneme Silahı (Her kademe sıfırlaması için değişiklikler)

Trials of Osiris ayrıca özel bir benzersiz zırh seti de düşürür.

Osiris Denemelerine nasıl başlanır?

Yapabilirsin Kulede Saint-14’ü ziyaret ederek Destiny 2’de Osiris Denemelerine başlayın ve bir Deneme geçidi almak. Buna sahip olduğunuzda, sadece bir ekip kurun ve Crucible oynatma listesine gidin ve orada sizi bekliyor olacak – tıpkı Iron Banner’ın nasıl çalıştığı gibi.

Ekibiniz yoksa şuraya göz atmanızı öneririz: Kader 2 PC LFG Discord. Orada normal Crucible, Iron Banner ve herhangi bir raid gibi PvE aktiviteleri yapacak oyuncuları da bulabilirsiniz.

Deneme pasajları nedir?

Trials pasajları, Trials of Osiris’teki ilerlemenizi izler, ancak her biri benzersiz bir avantajla gelir. bu dört Deneme pasajı şunlardır:

 • Merhamet – her yeni koşuda bir kaybı affeder
 • gaddarlık – kaybetmeden üçe ulaşabilirseniz bonus kazanç sağlar
 • Kendinden emin – size Kusursuz sandıktan bir bonus ödül verir
 • Varlık – maçları kazanmak için aldığınız Trials jetonlarını artırır

Bununla birlikte, bir seferde bu pasajlardan yalnızca birini kullanabileceğinize dikkat edilmelidir – bu nedenle güçlendirmeleri istifleyemezsiniz.

Osiris Denemeleri nasıl çalışır?

Destiny 2 Osiris’in Denemeleri üçe üç eleme tarzı bir PvP modudur. Bu, diğer takım sizi bir dövüşte alt ettiğinde, takımınızdan biri sizi diriltmediği sürece yeniden doğamayacağınız anlamına gelir. Bunu yapmak için hayaletinize ulaşmaları ve diriltme düğmesini kısa bir süre basılı tutmaları gerekir. Karşı takımdaki her üyeyi çıkarırsanız, raundu kazanırsınız.

Her oyun en iyi beşe göre yapılır, bu yüzden oyunu almak için üç tur kazanmanız gerekir. Bununla birlikte, oyuncuları savaşa girmeye teşvik etmek için turlar zamanlanmıştır. Süre biterse, haritanın ortasında bir bayrak belirir ve onu ilk alan takım turu kazanır. Bu olmazsa, tur berabere biter.

Destiny 2 oyuncuları deniz fenerinde

Ve işte, Destiny 2 Trials of Osiris’e başlamak için bilmeniz gereken her şey burada. Hangi silahları alacağınızdan emin değilseniz, Destiny 2 en iyi PvP silahları kılavuzumuza göz atmalısınız. Gerisi elbette size kalmış – iyi şanslar!oyun-2