Artık üreticisinin kreması değil Apple Watch Series 7, sektör lideri ürün özelliği ile birdenbire ilgi odağı haline geldi. Size daha dün bahsettiğimiz yeni bir dizi sağlam Hedef anlaşmaları ve şu anda Amazon tarafından Noel sonrası teslimatla sunulan daha taze ve daha büyük bir tek indirim.

2021 sonbaharında piyasaya sürülen akıllı bir saati almak için 30 Aralık’a (veya sonrasına) kadar beklemek kulağa ideal gelmese de, 220 dolarlık devasa bir tasarruf kesinlikle beklemeye değer bir şey gibi geliyor.

Ne yazık ki (tamamen şaşırtıcı olmasa da), bu, burada baktığınız daha pahalı Seri 7 varyantlarından biridir. Spesifik olarak, birinci sınıf paslanmaz çelikten yapılmış bir kasaya ve yedekte bağımsız hücresel bağlantıya sahip, normalde 749 dolardan az olmayan büyük bir 45 mm model.

Bu, gümüş bir kasa ve “yıldız ışığı” spor kordonu seçmekte bir sorununuz yoksa ve acele ederseniz, bu tamamen oyunun kurallarını değiştirecek gibi görünmeyebilirse, şu anda liste fiyatından yüzde 29 indirim yapabileceğiniz anlamına gelir. indirim.
Ama bildiğimiz kadarıyla, bu özel Apple Watch Series 7 birimi hiç bu kadar ucuz olmamıştı, yalnızca daha önce bir kez… kısa bir süre için… Ağustos ayında bu 220$’lık fiyat indirimini aldı. Yani, evet, kesinlikle bu yılki ile hemen hemen aynı görünen süper sağlam bir akıllı saatte nadir ve yenilmesi zor bir promosyonla uğraşıyoruz. Seri 8.
bu Seri 7 ve Seri 8, aynı dahili bileşenlerin birçoğunu bile paylaşıyor, bu nedenle, yeni neslin sıcaklık sensörü ve çarpışma algılama özelliği olmadan kesinlikle yaşayamayacağınız sürece, çok indirimli eski model, rakipsiz paranın karşılığı ve sınırsız 4G LTE ile sizi çok mutlu etmelidir. hızlar.telefon-1