savaşçı

Ekran görüntüsü: Netflix

AI r’nin geleceğiObotiklerin hiçbir zaman bir umut ışığı yok gibi görünüyor ve işte size neler olabileceğine dair yeni bir kabus vizyonu geçmek için gelmek Jung_E, gelen son film Yeon Sang ho (Busan iline giden tren). bu Netflix sürümün yayın hizmetine özel olarak 20 Ocak 2023’te çıkması planlanıyor.

Netflix’in resmi özeti olay örgüsünden bir kesit ortaya koyuyor: “Kıyamet sonrası bir 22. yüzyılda, yapay zeka laboratuvarındaki bir araştırmacı, kahraman bir askerin beynini klonlayarak bir iç savaşı sona erdirme çabasına öncülük eder.onun annesi.”

Aşağıdaki teaser’ı izleyin:

JUNG_E | Resmi Fragman | Netflix

To şık, distopik Kronoid Lab’ın parlaklığı “most gelişmiş yapay zeka savaş savaşçısı” tam insan-görünümlü yaratım inşa edilmiştir. O çelik yünü süngerlerden birine benzeyen tamamen kablolu beyin bile beni rahatsız etti. Teaser’ın çerçevesi, teknolojideki en son yükseltme için bir reklam gibi olması, bana bunun daha çok bir “seni yükselt” durumu gibi hissettirdi. Bu gerilim önermesi kesinlikle ilgimizi çekti ve araştırmacının annesini muhtemelen dünyanın en tehlikeli katilinin vücuduna sokma konusunda nasıl ilerlediğini görmek için sabırsızlanıyoruz. ne olabilir muhtemelen yanlış gitmek?

Bu fYeon’dan yeni bir hayali gezi gibi geliyor, yine de bir başkasını umuyoruz Busan film. Bu arada yapımcının son Netflix projesini de izleyebilirsiniz. cehennemlik, şu anda yayınlanmakta olan webtoon’una dayanan yakın gelecekteki bir doğaüstü dizi. İzleyebilirsin Jung_E 23 Ocak 2023’ten itibaren Netflix’te.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7