James Cameron, çocuk oyuncuların yıllar içinde değişen görünümleriyle ilgilenen tek proje olmadığının gayet iyi farkında.

yakın zamanda Haftalık eğlence röportajda, film yapımcısı yakın zamanda yayınlanan devam filmini çekme kararı için daha fazla bağlam sundu. Avatar: Suyun Yolu aynı zamanda, serinin 2024’te gösterime girmesi planlanan üçüncü filmi ve genç oyuncular için büyüme hamlelerinin görünüşlerini değiştirebileceği göz önüne alındığında, dördüncü filmin bir kısmı ile aynı zamanda. Örneğin, filmlerde Örümcek’i oynayan aktör Jack Champion, o zaman 13 yaşındaydı. Suyun Yolu ateş etmeye başladı ama şimdi 18 yaşında.

“Aksi takdirde, sen – ve ben seviyorum yabancı şeyler – ama sen alırsın yabancı şeyler hala lisede olmaları gereken yerde etki [but] 27 yaşında gibi görünüyorlar, ”diye açıkladı Cameron. “Biliyor musun, diziyi seviyorum. Tamam, inançsızlığı askıya alacağız. Karakterleri seviyoruz ama bilirsiniz.”

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Hollywood MuhabiriŞampiyon, dört buçuk yıllık çekimleri boyunca Cameron ile kurduğu bağı övdü. Champion, “O sadece bir sinema dehası,” dedi. “Bunca yıldan sonra, benim için bir baba figürü gibi oldu.”

ile daha sonraki bir görüşme sırasında THRŞampiyon izlediğini söyledi Suyun Yolu kameraların önünde büyüdüğü düşünülürse kendisini bir “zaman kapsülü” gibi hissedebilir: “Gençlik yıllarımı ekranda görmek harika ama yine de Pandora dünyasına dalabilirim.”sinema-2