tfw sen hikaye anlatımının ilk bölümünün bir parçası değilsin

resim: Warner Bros.

Eklenecek başka bir karmaşa içinde siyah adam hasar kontrolü– şimdiye kadar fiili dahil etti gişe taksitli, Henry Cavill’in yem ve değiştirme Süpermen çıkış ve siyah adam bir çeşit dağınıklık—Dwayne Johnson, süper kahramanın Warner Bros.’taki geleceği hakkındaki yanıtını az önce tweetledi.

Johnson, kendisinin ve James Gunn “bağlandı” ve sonuç olarak Black Adam, DC’nin hikaye anlatımının “ilk bölümünde” olmayacak. (DCEU zaten on yıldır var, ama kesinlikle: ilk bölüm son döneminde.) Johnson, “DC ve Seven Bucks”ın “nasıl” olduğunu keşfetmeye devam etmeyi kabul ettiklerini ekledi.siyah adam gelecekteki DC çoklu evren bölümlerinde kullanılabilir.”

Gerçekten, bu hiçbir şey ifade etmiyor. Bunun anlamı siyah adam IP tamamen atılmıyor, ancak hiçbir IP atılmıyor. Bir arka cepte, bir kasada, bir yerlerde bir masada saklı ve bu mesaj, büyük bir serideki bir karakterin geleceği hakkında konuşurken kesinlikle herhangi birinin sağlayabileceği en az bilgi. Kara Adam var! Belki! Onu tekrar göreceğiz! Seçenekleri açık tutmak!

Rock’ın ne söyleyeceğimi umursamadığını biliyorum ama keşke o kadar çok şey söylemeyi bıraksa. Tüm bunlara ayak uydurmak çok yorucu. Kimse onun kadar umursamıyor siyah adam Johnson’ın yaptığı gibi ve burada belki 50 milyon dolarlık gişe karı sağlayan 15 yıllık çalışmayla ilgili olması gereken batık maliyet yanılgısını anlasam da, bu adamın ikinci sınıf bir süper kahraman filmine bağlılığının sınırına yaklaşıyor olmalıyız. .


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7