Ev eşyaları şirketi Kohler, musluklardan akıllı aynalara, benzersiz akıllı ev cihazlarına yabancı değil. 2019’da şirket, LED Işık, hoparlör ve Alexa sesli kontrollere sahip Kohler Numi 2.0 Akıllı Tuvalet’i duyurdu, ancak şimdi nihayet evlerin içine kurulabilir.

Akıllı tuvaletin tüm özellikleri var ve fiyatı 11.500 dolar. Göre resmi site, Numi, dahili surround ses hoparlörleri, ambiyans aydınlatması, ısıtmalı koltuk, kurutuculu ılık su temizleme ve otomatik kapak açma/kapama ve yıkama ile birlikte gelir. Akıllı tuvalette yerleşik Amazon Alexa ses kontrolleri de vardır, böylece kişi tuvalette otururken hava durumunu kontrol edebilir, haberleri dinleyebilir veya daha fazla tuvalet kağıdı sipariş edebilir.

Ayrıca Numi’de hem ön hem de arka uçları yıkayabilen bide özelliği ve bideyi temizlemek için UV ışıklar bulunuyor. Bide işini bitirdikten sonra kullanıcıyı taze tutmak için ikili yıkama modu, otomatik koku giderme ve hava kurutucuya sahiptir. Sınır.

Kohler web sitesi, özelliklerinden bazılarını şu sözlerle açıklıyor: “Kohler’in en gelişmiş tuvaleti, ortam rengi aydınlatması ve Bluetooth kablosuz teknolojisinden eller serbest açılımı olan ısıtmalı koltuğa kadar her seçeneği tam tercihlerinize göre ayarlamanıza izin veren kişiselleştirilmiş ayarlar sunuyor. ve kapanış.”

Numi 2.0, akıllı küvet, akıllı duş ve akıllı ayna da içeren Kohler’ın bağlantılı banyosunun bir parçasıdır. göre Sınırakıllı tuvalet Amerika Birleşik Devletleri’ndeki distribütörler tarafından kullanılabilir ve önümüzdeki günlerde doğrudan satın alınabilir olacaktır.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Instagram, Bad Bunny, Badshah ve DJ Khaled’den Anlatımlı 2022 Recap Reel Şablonunu Tanıttı: Tüm Detaylar

Günün öne çıkan videosu

Stuffcool’un Alternatif Şarj Cihazları: Kablosuz Güç Bankası ve GaN

genel-8