Zeminleri, mobilyaları, duvarları, döşemeleri, dolap altlarını ve aletleri ve hatta perdeleri ve panjurları temizlemeniz gerektiğinde güçlü kablosuz elektrikli süpürgeler hayat kurtarıcı olabilir. Akülü elektrikli süpürge fırsatları için alışveriş yaptığınızda, birçok üreticinin, özellikle de birinci sınıf fiyatlara bir dizi güçlü makineye sahip yenilikçi Dyson’ın modellerini göreceksiniz. Samsung Jet 60 Pet kablosuz elektrikli süpürgeyle ilgili bu anlaşma, Dyson’ı ve Samsung’un çok amaçlı Jet 60 Pet kablosuz elektrikli süpürgesi için baharı unutturabilir. Her zamanki 330 $ yerine Samsung, Samsung Jet 60 Pet kablosuz elektrikli süpürgeyi 250 $ karşılığında 80 $ tasarruf sunuyor.

Neden Samsung Jet 60 Pet kablosuz elektrikli süpürgeyi satın almalısınız?

Samsung Jet 60 Pet, Samsung’un Jet kablosuz elektrikli süpürge serisinin temel modelidir, ancak bu, ihtiyaç duyacağınız hiçbir şeyin olmadığı anlamına gelmez. Şarj edilebilir pilin yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce, Samsung Jet 60 Pet’i halıları, sert zeminleri ve fayansları 40 dakikaya kadar verimli bir şekilde temizlemek için kullanabilirsiniz. Pil çıkarılabilir, bu da size birlikte verilen şarj cihazı duvar montajı ile şarj etme veya şarj cihazını AC gücüne takabileceğiniz herhangi bir yerde şarj etmek için uygun bir yatay yüzeye yerleştirme seçeneği sunar. Sadece 5,8 pound ağırlığındaki pembe altın renkli çubuk elektrikli süpürge, duvarları, perdeleri veya dolapları temizlerken zorlanmaz ve ince tasarımı, mobilyaların ve ev aletlerinin çok altına kadar ulaşabilir. Arabaları, tekneleri, dolapları ve bebek koltuklarını temizlemek için uygun olan Jet 60 Pet’i el süpürgesi olarak kullanmak için elektrikli süpürgenin çubuk bileşenini çıkarabilirsiniz.

Samsung’a göre Jet 60 Pet kablosuz elektrik süpürgesi, havadaki toz parçacıklarının %99,999’unu ortadan kaldıran beş katmanlı bir filtreleme sistemine sahiptir. Bu yüksek filtreleme seviyesi, vakumda hareket eden havanın çıktığı anda başladığı andan daha temiz olması gerektiği anlamına gelir. Jet 60 Pet, ulaşılması zor dar alanlar için bir yarık aparatı, döşemeli mobilyaları, pervazları ve süpürgelik radyatörlerini süpürürken toz alabilen bir kombinasyon aparatı ve toz, evcil hayvan kılı kazmak için mini motorlu bir fırça aleti ile birlikte gelir. halı ve mobilyalardan kaynaklanan kir ve diğer döküntüler.

Samsung Jet 60 Pet kablosuz elektrikli süpürgeyi doğrudan üreticiden sipariş ederseniz bugün 80$ tasarruf edebilirsiniz. Normal 330$’lık fiyatı yerine, Jet 60 Pet’i sadece 250$’a satın alabilirsiniz, ancak bu çok yönlü temizlik makinesi anlaşması bugünden sonraya kalmayabileceği için kararınızı ertelemeyin.
genel-19