Rainbow Six Siege 7. yıl 4. sezon, Solar Raid Operasyonu, bu yılki taktik nişancı oyununun son güncellemesidir ve oyuncuları aylarca eğlendirecek bir ton yeni içerik ekler. Solar Raid Operasyonu yalnızca yeni içerik eklemekle kalmadı, aynı zamanda bazı büyük yaşam kalitesinde değişiklikler yaptı, çünkü atıcı artık tamamen uygulanmış bir çapraz oyun ve çapraz ilerleme sistemine sahip, elden geçirilmiş bir dereceli moddan bahsetmiyorum bile.

Rainbow Six Siege hala mevcut en iyi ücretsiz bilgisayar oyunlarından biri ve Solar Raid Operasyonu gibi büyük bir güncellemeyle, uğramak için daha iyi bir zaman olmamıştı. En iyi FPS oyunları, ya da hala Sledge gibi yiğitlere yaslanıyorsanız, Solar Raid Operasyonu ve yedinci yılın sonu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Yeni yıl 7 sezon 4 operatör

Rainbow Six 4. sezonun yayınlanmasıyla birlikte bilgiyle büyüyen Kolombiyalı bir operatör olan Solis geldi. Gerçek adı Ana Valentina Diaz olan Solis’in takımınız için kısa mesafeli çatışmalar ve istihbarat toplama etrafında dönen bir kiti var. Rakiplerin elektronik cihazlarını işaretlemek ve ping yapmak için benzersiz yeteneği olan SPEC-IO Electro-Sensor’u kullanabilir ve bu bilgiyi ekibinizin geri kalanına iletebilir.

Rainbow Six Siege: bir kıyı fütüristik araştırma merkezi

Yeni yıl 7. sezon 4 haritası

Nighthaven Labs, yoğun odalara ve birkaç giriş noktasına sahip bir açık deniz araştırma tesisi olan Solar Raid Operasyonu ile eklenen yeni haritadır. Saldırganların binaya erişim noktalarının çok olması nedeniyle savunmada uzun süre pozisyon tutmanız zor olacaktır, bu nedenle hareket halinde olun ve her zaman arkanızı kollayın.

Çapraz oyun ve çapraz ilerleme

Artık seviyeniz, para biriminiz ve formatlar arasında aktarılan öğelerle ilerlemenizi PC ve konsol arasında taşıyabilirsiniz. Çapraz oyun da tam olarak uygulandığından, oyunu nasıl oynarlarsa oynasınlar arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Her iki özelliğe de erişmek için her platformda Ubisoft hesabınızda oturum açtığınızdan ve ana menüdeki sosyal sekmeden çapraz oyuna erişilebildiğinden emin olun.

dereceli değişiklikler

Yedinci yılı tamamlamak için Rainbow Six Siege sıralamaları tamamen değişti ve MMR artık bir dereceli oyunda kiminle eşleştiğinizi etkilemiyor. Bunun yerine, bir galibiyete veya mağlubiyete göre Sıralama Puanları kazanacak ve kaybedeceksiniz ve benzer miktarda Kademe Puanına sahip oyuncularla eşleştirileceksiniz.

Benzer beceri düzeyine sahip oyuncularla eşleşmeye devam ettiğinizden emin olmak için artık sezondan sezona değişen bir beceri dereceniz var. Beceri seviyeniz, Sıralama Puanlarını ne kadar hızlı biriktireceğinizi ve dolayısıyla dereceli bölümlerde ne kadar hızlı ilerleyeceğinizi belirleyecektir.

Rainbow Six Siege: bulmaca benzeri bir savaş kartı özelliği

Rainbow Six Siege 4. sezon savaş bileti

Warzone 2’ye benzer şekilde, yeni Rainbow Six Siege savaş bileti doğrusal bir yoldan vazgeçiyor ve bunun yerine önce hangi savaş bileti öğelerini almak istediğinizi seçebileceğiniz dallara ayrılan bir ödül yolculuğunu tercih ediyor. Maç oynayarak ve savaş jetonları kazanarak savaş geçişindeki öğelerin kilidini açarsınız.

Rainbow Six Siege 4. sezon: Solar Raid Operasyonu ile gelen tüm önemli değişiklikler bunlar. Sıralamalı oyun ve savaş geçişindeki değişiklikler birçok kişiyi şaşırtacak ve ortalık yatıştıktan sonra genel oyuncu deneyimini iyileştirecekler. Dereceli oyunlarınızda kimin lider olacağını merak ediyorsanız veya çok oyunculu oyunu ilk kez oynuyorsanız, burada oynamanız gereken en iyi operatörlere sahibiz.oyun-2