Kendinizi tatlı, sevimsiz iyilikle doldururken aynı zamanda ücretsiz Assassin’s Creed ganimetleri kazanmak mı istiyorsunuz? O halde, ABD’de bulunuyorsanız, şanslısınız demektir! Nestle’nin donmuş pizza markası Di Giorno, size taze ürünler sunmak için Ubisoft’un RPG oyunuyla iş birliği yaptı.

Yani evet, bu başlık doğru, sadece pizza yiyerek ücretsiz Assassin’s Creed ekipmanı kazanabilirsiniz – ya da pizzaya meyilli değilseniz satın alarak (sormam gerek: iyi misiniz?).

Bir dizi farklı oyuna ve çağlarca tarihe yayılan üç farklı ödül mevcuttur. Bir pizza satın almak size şunları sağlar:

  • Mistik Bir Donanma Paketi ve Valhalla’da geçici XP takviyesi
  • Odyssey’de Bir Köpek Balığı Deniz Paketi
  • Origins’te Firavun Zırhı

Di Giorno’nun katılımcı ürünlerinden birini satın almanız gerekecek (doldurulmuş kabuk biberli, beş peynir, yüce ve üç et) 31 Aralık 2022’den önce ödülleri talep etmeye hak kazanabilmek için. Ardından, makbuzunuzun bir fotoğrafını çekin ve aracılığıyla yükleyin. bu bağlantı (okunabilir olduğundan emin olun!). Bunu yaptığından emin ol Satın alma tarihinden itibaren 30 gün ve 31 Ocak 2023’ten önce.

Kodlarınızı aldığınızda, bunları şu tarihe kadar kullanmanız gerekir: 31 Mart 2023 aksi takdirde devre dışı bırakılırlar. Bu, şüphesiz, daha sonraki bir tarihte aptalca yüksek fiyatlara satılamayacaklarını garantilemek içindir.

Tabii ki, bu promosyon yalnızca ABD’dekiler için geçerlidir (ABD neden kelimenin tam anlamıyla her şeyi alır…), bu nedenle o bölgenin dışındakiler bedava ganimet elde edemezler. Umarız Assassin’s Creed Valhalla’nın ücretsiz bir Steam oyunu olmasının avantajlarından yararlanmayı başarmışsınızdır – ancak Valve’ın ikonik gizlilik oyununu yinelemesinin başarıları içermediğini unutmayın.

Bu sizi aşamazsa ve yine de oyunu (ve biraz pizzayı) almayı planlıyorsanız, İskandinav macerasına dair dizginsiz düşüncelerimiz için Assassin’s Creed Valhalla incelememize göz atmayı unutmayın. Ayrıca ‘Assassin’s Creed Valhalla ne kadar süredir’ sorusuna cevap veren bir makalemiz de var.oyun-2