Noel neredeyse burada ve OnePlus size şimdiden hediye fikirleri sunuyor. OnePlus 10 Pro amiral gemilerinde harika fiyat indirimi. Endişelenmeyin – kendinizi şımartmak doğal olarak Noel ruhuyla gelir ve fiyatını 200 dolardan fazla düşüren OnePlus 10T için bu fırsatı gördüğünüzde bunu düşünürseniz sizi suçlamayız!

Akıllı telefon bu yılın Ağustos ayında piyasaya sürüldü ve hala çok güçlü bir orta seviye teklif. gözden geçirdiğimizde OnePlus 10T, temelde içinde ücretsiz bir telefonla gelen bir şarj cihazı olduğu konusunda şaka yaptık.

Peki, bizi suçlayabilir misin? 4.800 mAh’lik etkileyici bir pil kapasitesine sahiptir ve 125 W’lık inanılmaz bir hızla şarj edebilir! Bu tür hızların etkileyici olmayan bir pil ömrü anlamına geleceği düşünülebilir, ancak bizim deneyimlerimize göre durum tam tersiydi. Bu, telefonu uygun gördüğünüz gibi kullanabileceğiniz anlamına gelir ve ardından boşaldığında, tamamen şarj olması ve tekrar harekete hazır olması için yalnızca 23 dakika beklemeniz gerekir! Ve anlaşmayı imzalamak için OnePlus, kutuya dahil olan şarj tuğlasını sunuyor.

Öyleyse bekleyin, fiyat noktası göz önüne alındığında, burada bir tür değiş tokuş olmalı, peki nerede? 10T, 120Hz yenileme hızına sahip 1080p’lik 6,7” ekrana sahip – gerçekten de 120Hz yenileme hızına sahip. Oneplus 10 Pro. Yani aradığımız uzlaşma bu değildi.

Ayrıca, hala oldukça güçlü olan Snapdragon 8 Gen 1 ile birlikte geliyor. 8 GB RAM, çoğu iş yükünün üstesinden gelmek için kesinlikle yeterlidir ve günümüzde mevcut olan sayısız bulut yedekleme çözümü göz önüne alındığında, 128 GB depolama küçümsenecek bir şey değildir.

Uzatmadan konuya girelim: kamera kurulumudur. 50MP ana ünite, 8MP ultra geniş ve 2MP makro ile birlikte gelir ve sağlam performans sunar, ancak diğer özelliklerin aksine sizi amiral gemisi kalitesinde etkilemez.

Ama bütün söylenenler, OnePlus 10T, genel performansıyla sizi kesinlikle etkileyecek. Tipik OnePlus tarzında, gereksiz bloatware içermeyen temiz bir yazılım deneyimi sunar ve 2025 yılına kadar yazılım güncellemelerini alacağı onaylanmıştır.

Bu, hayallerinizdeki telefonun açıklamasıysa, zaman kaybetmeyin ve OnePlus’ın bu tatil teklifini kontrol etmek için acele etmeyin! Unutmayın, özellikle bir OnePlus telefonu iade ediyorsanız, takasla fiyat 200 doların üzerine çıkabilir, bu nedenle mümkünse bundan yararlandığınızdan emin olun. Göreyim seni. Kendinizi şımartın. Ve Mutlu Tatiller!telefon-1