Bandai Namco, animeye dayalı yaklaşan sıra tabanlı oyunu One Piece Odyssey’in demosunu 10 Ocak 2023’te yayınlayacağını duyurdu. Bu demo PS4, PS5, Xbox Series X|S ve PC için mevcut olacak. Ne yazık ki, bu Xbox One için sunulmayacak.

Bu demo, 13 Ocak 2023’te çıkacak olan oyunun tamamından sınırlı bir oynanış kesiti sağlayacak. Bu demo tam oyundan sonra yayınlanacağından, bu demo oyunu alıp almama konusunda emin olmayanlar için iyi bir yol olacak. tüm oyun, oyunun ne hakkında olduğunu görmek için. Bandai Namco, demodaki ilerlemenin, piyasaya sürüldüğünde tam oyuna taşınacağını da belirtti.

One Piece Odyssey, Hasır Şapka Mürettebatı’nı, heyecan verici sıra tabanlı savaşlarda görevlere atıldıkları ve güçlü düşmanlar ve büyük patronlarla savaştıkları gizemli yeni bir adaya taşıyor. Oyun, bu ünlü korsanlar için orijinal bir hikaye ve serinin yaratıcısı Eiichiro Oda’nın rehberliğinde geliştirilen yeni karakterlerle yeni bir bölüm sunuyor. One Piece Odyssey, renkli sanatsal stili ve çarpıcı görselleriyle ve dizinin orijinal Japon seslendirme sanatçılarının başrolde yer almasıyla animenin cazibesini, mizahını ve kimyasını koruyacağından emin.

Yapımcılığını Toei Animation’ın üstlendiği ve yaratıcısı Eiichiro Oda’nın tüm zamanların en çok satan mangasına dayanan ONE PIECE serisi ilk olarak Ekim 1999’da Japon televizyonunda yayınlandı ve Luffy ve Hasır Şapka Ekibi’nin “One Piece”i bulmak için çıktıkları destansı macerayı konu alıyor. , eski Korsanlar Kralı Gol D. Roger’ın efsanevi hazinesi. Bugün ONE PIECE, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da kısa süre önce vizyona giren “One Piece Film Red” dahil 15 uzun metrajlı filmi, ev videolarını, video oyunlarını ve aksesuarları, oyuncaklar, oyunlar, yenilikler, mobilyalar, ev eşyaları, giysiler ve daha fazlası.

Bununla birlikte, geçen ay yayınlanan oyun fragmanından görüntüler izledim ve ilginç görünüyor. RPG’yi tamamen bırakmış olmama ve oyunu alıp almayacağımdan emin olmama rağmen, büyük olasılıkla BN bu demoyu yayınlıyor, böylece benim gibi oyuncular umarız fikirlerini değiştirir. Bunu demo yayınlanınca göreceğiz.

One Piece Odyssey, 13 Ocak 2023’te PS4, PS5, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak.oyun-4